farby kredowe autentico

Tekst i zdjęcia: Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas

Jak odnowić stare krzesło? Krok po kroku

Jak odnowić stare krzesło? Krok po kroku

Jeśli mamy w domu krzesła, które są zniszczone albo już nam się nie podobają, nie wyrzucajmy ich. Wystarczy je naprawić i pomalować, by stały się piękne i zyskały nowe życie. Zobacz, jak krok po kroku odnowić stare krzesło.

DIY prezent na święta - sposób na podarunek od serca i... oszczędzanie. Zrób to sam!

DIY prezent na święta to okazja, by stworzyć podarunek od serca, a przy okazji zaoszczędzić. Samodzielnie wykonany prezent pod choinkę z pewnością sprawi bliskiej osobie większą radość niż produkt kupiony w sieciówce. Zebraliśmy ciekawe pomysły na prezenty DIY, które mogą wam posłużyć za inspirację. Szukasz prezentu na gwiazdkę? Zrób to sam!

Ile kosztuje odnowienie szafki? Sprawdzamy, czy się opłaca

Nie wyrzucajmy starej szafki. Zróbmy jej lifting zmieniając kolor, dodając ozdobne elementy, a zyska klasę i styl. Ile kosztuje odnowienie szafki? Czy to się opłaca? Sprawdźmy.

Pomysł na odnowienie szafki

Pomysł na odnowienie szafki

Fot. producent To kompozycja naturalnych składników wymyślona w XIV wieku, a więc znana od wieków. Obecnie, ich receptura została udoskonalona, a farby kredowe odkryte na nowo. Farba Autentico Vintage spełnia wymagania surowych norm unijnych, dzięki czemu jest odpowiednia dla alergików i można

Najnowsze