farby do ścian beckers

Tekst, stylizacja, zdjęcia: Monika Filipiuk-Obałek, projekt metamorfozy: Agnieszka Marecka

Metamorfoza salonu na poddaszu w duchu hygge

Metamorfoza salonu na poddaszu w duchu hygge

Agnieszka jest entuzjastką stylu skandynawskiego i duńskiej filozofii szczęścia - hygge. Urządzając na nowo salon na poddaszu, bez wahania sięgnęła więc po wzorce z Północy.

Metamorfoza przedpokoju wyłożonego boazerią za 700 zł

Agnieszka nie mogła znieść myśli, że remont przygnębiającego korytarza trzeba - ze względów finansowych - odłożyć na później. Sama więc zakasała rękawy i odnowiła go naprawdę tanim kosztem.

Metamorfoza pokoju dziecięcego. Nowe lokum braci

Do niedawna Janek miał pokój tylko dla siebie. Kiedy urodził się Adaś, królestwo starszego brata trzeba było podzielić między dwóch chłopców. Czyli, po prostu urządzić je na nowo.

Zobacz wideo

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Sprawdzone sposoby

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Sprawdzone sposoby

ścian dodasz równie jasną podłogę - np. w kolorze zbliżonym do ścian - zwiększysz efekt powiększenia pomieszczenia. BECKERS Farba lateksowa do malowania ścian ŚNIEŻKA Farba lateksowa  do malowania ścian ŚNIEŻKA Farba lateksowa  do malowania ścian Sprawdź ceny

Tematy wnętrzarskie listopad

śnieżka Dekoral farby do ścian Tikkurila farby do ścian Beckers farby do ścian castorama farby do drewna farby do metalu farby do podłóg jak pomalować sufit blacha ryflowana malowanie ceramiki Decoupage wianek świąteczny wianek wianek na drzwi

Wyspa skarbów

potrzeb chłopców. W efekcie pokój stał się nie tylko marynistyczny, ale też bardziej funkcjonalny. Ile to kosztowało Wykładzina dywanowa Komfort 612 zł Farby antyalergiczne Beckers (6 l)180 zł Regał 350 zł Dwie komody 500 zł Blat i dwie komody jako biurko 350 zł Dwa krzesła 100 zł Firanki 20 zł Lampa 80

Najnowsze

Farby do ścian Beckers

Farby do ścian Beckers

Farby do ścian Beckers - Beckers Designer White. Szukając dobrej, białej farby o wysokiej jakości, która jest wodorozcieńczalna, powinniśmy zwrócić uwagę na Farby Beckers. Jest to biała farba lateksowa polecana przede wszystkim do malowania ścian i sufitów. Dzięki tej farbie powierzchnia zyskuje piękne, głęboko matowe wykończenie poza tym warto zauważyć, że jest to produkt rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Farby do ścian Beckers - Beckers Designer Colour. Jeśli poszukujemy wysokiej jakości, matowej, wodorozcieńczalnej, farby lateksowej, bardzo ciekawa propozycją jest Beckers Designe Colour do malowania ścian i sufitów. Po użyciu tej farby powierzchnia ma piękne matowe wykończenie.

Farby do ścian Beckers - Beckers Designer Kitchen & Bathroom. Beckers oferuje swoim klientom różnorodne farby do różnego typu pomieszczeń. Wśród nich znajdziemy farbę Beckers Designer Kiechen & Bathroom. Jeest to farba lateksowa najwyższej jakości, matowa, która jest szczególnie polecana do stosowania w pomieszczeniach narażonych na rozwój grzybów pleśniowych, jak również działanie wilgoci oraz pary wodnej występującej w kuchniach i łazienkach. Posiada pozytywne opinie różnych instytucji. Świetnie sprawdza się w różnych pomieszczeniach i doskonale pokrywa niedoskonałości.