farba do metalu błyszcząca

Katarzyna Jodłowska

Betonowa farba strukturalna

Betonowa farba strukturalna

Beton to ostatnio bardzo modny materiał wykończeniowy wśród urządzających mieszkania. Ma mnóstwo zalet i stwarza niezwykłe możliwości aranżacyjne.

Dekorowanie domu: różne techniki zdobienia przedmiotów i powierzchni

Dekorowanie domu przynosi same korzyści - wnętrza pięknieją, co przy okazji wpływa korzystnie na nasze samopoczucie. Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat różnych technik zdobienia i sposobach przygotowania powierzchni, które im najczęściej poddajemy. Przeczytaj, jeśli planujesz dekorowanie domu!

Rośliny do domu: TOP 5, które ozdobią i przy okazji oczyszczą pomieszczenia

Jak się okazuje, rośliny do domu mogą sprawdzić się nawet tak dobrze, a może i lepiej jak oczyszczacz powietrza. O wiele tańsze i przyjemniejsze dla oka rozwiązanie zapewnią ci rośliny zielone do domu, które ozdobią i przy okazji oczyszczą pomieszczenia. Wybrałyśmy 5 propozycji!

Duże małe wnętrza

Duże małe wnętrza

wykorzystać aby małe stało się większe.   1. Błyszczące powierzchnie na ścianie, podłodze i/lub suficie. Można użyć: farb z połyskiem, materiałów takich jak metal, lakierowane drewno, szkło. 2. Podłogi z tego samego materiału w kilku pomieszczeniach optycznie powiększają przestrzeń. 3. Podłoga, sufit

Najnowsze