falcon

artykuł sponsorowany

Ochrona róż

Ochrona róż

Róże uprawiane są dla celów dekoracyjnych i kosmetycznych już od wczesnej starożytności. Począwszy od XVIII w. stały się atrakcyjnym obiektem hodowlanym i dlatego dotychczas powstało wiele bardzo urodziwych a czasami i niezwykle oryginalnych krzyżówek. Niestety uzyskanie odpowiedniego wyglądu często pociąga za sobą spadek odporności na choroby i szkodniki. Obecnie róża jest rośliną szczególnie chętnie atakowaną przez różne organizmy, które skutecznie ograniczają jej atrakcyjność. Warto, więc bliżej przyjrzeć się tym najistotniejszym.

Kuchnia: biała czy czarna?

W modzie mała czarna ma ostatnio silną konkurencję w postaci małej białej. W kuchni te dwa kolory również się spierają. Mogą występować zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i retro. Byle konsekwentnie.

Wnętrza z amerykańskich seriali. Dlaczego tak je lubimy? [PRZEGLĄD]

Chcemy do nich wracać z odcinka na odcinek i z sezonu na sezon. Wnętrza w amerykańskich serialach są tak urządzone, że nie tylko nam się nie nudzą, ale czujemy się w nich jak u siebie. Co sprawia, że tak dobrze wyglądają?

Dodatki tworzą styl

Dodatki tworzą styl

. Romantic Moments, magnesy na lodówkę, 54 zł/6 szt., sfmeble.pl KUCHNIA W STYLU VINTAGE. ELAN 110, kuchnia elektryczno-gazowa, wzór, Falcon KUCHNIA W STYLU VINTAGE. Old England, bateria zlewozmywakowa, kolor miedzi, 1299 zł, Franke KUCHNIA W STYLU VINTAGE. Retro, radio, ok. 80 zł, First

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Falcon Krzysztof Abramczuk

Restauracje mazowieckie Wołomin Mickiewicza 8 05-200

Najnowsze