ekskluzywne salony domowe

SN

Niezwykłe meble indyjskie w domowej aranżacji wnętrz

Niezwykłe meble indyjskie w domowej aranżacji wnętrz

Oryginalne meble indyjskie są jak powiew orientu w domowym wnętrzu. Każdy z nas kocha historie z odległych zakątków świata. Meble indyjskie kuszą nas tym, co nieznane, tajemnicze. Dzięki nim każde pomieszczenie nabiera wyjątkowego charakteru. Podpowiadamy, jak wykorzystać meble indyjskie w domowej aranżacji wnętrz.

Mieszkanie w centrum Warszawy

To 70-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy zostało urządzone zgodnie z aktualnymi trendami. Złote dodatki i zieleń, do tego wybarwione dębowe drewno. Piękne przestrzenie przypominają wnętrza ekskluzywnego hotelu. Aranżację stworzono dla małżeństwa, które na co dzień mieszka daleko od stolicy, ale bywa w niej bardzo często.

Wanna bez kompromisów

System elektronicznej armatury Kaldewei Comfort Select sprawia, że przestrzeń domowego spa staje się wolna od elementów instalacyjnych. Na pierwszym planie pozostaje czysta, nieskażona techniką, forma wanny wolnostojącej.

Łazienka w trzech odsłonach

Łazienka w trzech odsłonach

Ariel marki Stolkar. Białe, połyskliwe fronty dopełniono srebrnymi, okrągłymi uchwytami, utrzymanymi w nieco futurystycznej konwencji. Decydując się na czarną wersję mebli otrzymamy zestaw, który bardziej sprawia wrażenie wyposażenia ekskluzywnego salonu, niż tradycyjnej łazienki. Z finezją i

Andrzejowa Chata

Andrzejowa chata to udana próba wprowadzenia na europejskie salony domowej kuchni polskiej, w dodatku w przystępnych cenach. pomorskie Starogard Gdański Browarowa 7 83-200

Najnowsze