dzbanek emaliowany

VN

Modny dodatek w stylu retro: naczynia emaliowane nie tylko do kuchni

Modny dodatek w stylu retro: naczynia emaliowane nie tylko do kuchni

Wybierając naczynia, z których będziemy korzystać w naszej kuchni, najczęściej stawiamy na te o dobrej jakości, odpowiednim wyglądzie i wachlarzu zastosowań. Z tego powodu, warto powrócić do naczyń emaliowanych, które od lat cenimy za ich wyjątkowość. Zachwycają swoim sielskich wyglądem, a ponadto posiadają właściwości prozdrowotne.

Muminki - kochają je wszyscy. Przegląd akcesoriów

Muminki - te fikcyjne istoty zaskarbiły sobie sympatię ludzi na całym świecie. Warto przypomnieć sobie czasy dzieciństwa i wprowadzić do swojego domu nieco akcesoriów z bajkowymi postaciami.

Zaparzasz kawę, herbatę lub zioła - sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy

Pamiętasz ze swojego dzieciństwa babciną herbatę świeżo parzoną w czajniczku? A może kawiarkę, z której roznosił się po domu kuszący zapach? Serwowanie tych napoi w taki właśnie sposób jest eleganckie. Spójrz na oryginalne i funkcjonalne przybory do zaparzania, które staną się ozdobą twojej kuchni.

Akcesoria: 20 pomysłowych przedmiotów dla miłośników herbaty

Akcesoria: 20 pomysłowych przedmiotów dla miłośników herbaty

zaparzaczem Sagaform Tea, ceramika i silikon, łańcuszek ze stali nierdzewnej. Cena 79,90 zł, fide.pl HERBATA - AKCESORIA. Samowar Beem K1300.301, pojemność samowaru 4 litry, pojemność dzbanka 1 litr, moc 2500 W. Cena 585 zł, redcoon.pl HERBATA - AKCESORIA. Zaparzaczka do herbaty Kuchenprofi, stal nierdzewna

Kuchnia w wiejskim stylu

Kuchnia w wiejskim stylu

. - Gliniane, ceramiczne, emaliowane naczynia, garnki, talerze ustawiane na meblach, wieszane w postaci dekoracji na ścianach, królujące w kredensach. - Subtelne, ale jednak charakterystyczne dla stylu dodatki, jak stare, podniszczone obrazki, produkty spożywcze ustawione na blacie w wielkich, zamykanych

Najnowsze