dywany wełniane wzory kwiatowe

KJ-Ż

Wybieramy oryginalne dekoracje do mieszkania w stylu boho

Wybieramy oryginalne dekoracje do mieszkania w stylu boho

Styl boho świetnie wpisuje się w modę i od kilku sezonów nie traci popularności. Jest również inspiracją podczas organizacji wesel oraz urządzania wnętrz. Wybrałyśmy najładniejsze dodatki do mieszkania, które pozwolą zmienić twój salon lub sypialnię w niezwykle stylowe pomieszczenie.

Jak odmienić salon na zimę?

I znowu przyszła zima. A razem z nią wcześniej zapadający zmrok, deszczowe i mgliste poranki oraz zimno za oknem. Ta pora roku sprawia, że więcej czasu spędzamy w czterech ścianach. Co zrobić, żeby umilić sobie przebywanie w domu? Wystarczy niewielkim nakładem sił i finansów ocieplić wnętrze.

Nowości IKEA: odśwież swój dom na wiosnę

W kwietniu w sklepach IKEA w całej Polsce pojawi się nowa linia produktów, której przyświeca idea najwyższej jakości, bliskości natury i ekologicznych rozwiązań. W kolekcji dominują meble i dodatki wykonane z naturalnych materiałów, dzięki którym wnętrza zyskają zupełnie nowy charakter. Oferta IKEA będzie pełna kolorów kojarzących się z wiosną i naturą.

Na dywanie

Na dywanie

. floortoheaven.com . . Dywan wygladający jak papierowy ręcznik kuchenny w powiększeniu. . . Fot. floortoheaven.com . . Wzór przeniesiony z babcinego obrusu? . . Fot. floortoheaven.com . . Wełniany dywan stworzony przez Artura Moustafa

Numer 10/2006

Zieleń Finezyjne stylizacje - piękne kompozycje z kwiatów dopasowane do stylu wnętrza Rynek Rozmaitości - to i owo dla domu Okap dla każdego - na co zwrócić uwagę, kupując okap nad kuchenkę Miękko pod stopami - dywany wełniane, syntetyczne, z sukna: co wybrać? Trzymaj się ciepło - łatwe do

Najnowsze