dywany owalne

red.

Nowoczesny meble w klasycznym wnętrzu. Stylowe mieszkanie w Warszawie

Nowoczesny meble w klasycznym wnętrzu. Stylowe mieszkanie w Warszawie

W zabytkowej, warszawskiej kamienicy mieści się mieszkaniem, w którym znakomicie połączono nowoczesny design z klasycznym otoczeniem.

Jak urządzić salon z jadalnią? Ciekawe aranżacje

Salon z jadalnią to połączenie, które wraca do łask. Jak jednak urządzić jeden pokój o dwóch funkcjach? Oto porady i najlepsze aranżacje salonu z jadalnią.

Inspiracje: limonka, amarant i turkus we wnętrzu

Design często podgląda modę. We wnętrzach pojawiają się niewykończone kreacje i ręcznie plecione materiały. Postrzępione poduszki, wytarte tkaniny, wydziergane pledy... Wystarczy doprawić je kolorami z palety sezonu: limonką, amarantem, turkusem, by wyszlachetniały.

Zobacz wideo

13 insektów, z którymi mieszkasz. Mole i inne

13 insektów, z którymi mieszkasz. Mole i inne

lub purpurowy, owalny owad, o silnie spłaszczonym odwłoku zwężającym się ku przodowi, z dobrze widocznymi czułkami i mikroskopijnymi włoskami na głowie. Dorosłe osobniki maja ok. 4 - 6 mm długości, młode są przezroczyste i blado białe. Jaja pluskwy domowej są mlecznobiałe o długości ok. 1 mm

Łazienki powiększone

Łazienki powiększone

problem przechowywania łazienkowych akcesoriów. Łazienka jest teraz nie tylko wygodna, ale i efektowna. Oryginalne płytki z wzorem przypominającym perskie dywany nadały jej wyrazisty klimat. Do nich dobrano barwę pozostałych płytek oraz odcień farby, którą pomalowano ściany i sufit. Szafka pod umywalkę

Najnowsze