dywany kilimy

OPRACOWANIE: Monika Utnik-Strugała ZDJĘCIA: Radosław Wojnar, East News, East News/Picture Press, East News/Jalag Syndication, East News/Picture Press/Olaf Szczepaniak/living4media/Free, Taiga/Shutterstock.com, Mak Media/New Media Images

Kolorowe tekstylia - szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Kolorowe tekstylia - szybki i prosty sposób na metamorfozę wnętrza

Kolorowe tekstylia to świetny pomysł na odmianę wnętrza bez generalnego remontu. Wystarczą nowe poduszki, obrusy, zasłony. Wielobarwne, z ciekawym splotem. Zobaczcie, jak osiągnąć niebanalny efekt.

Hity z wyprzedaży w Zara Home [WYBÓR REDAKCJI]

Powoli kończą się zimowe wyprzedaże. Ich ostatni etap to znakomita okazja, aby kupić piękne przedmioty do domu tańsze nawet o 70%. Przejrzeliśmy dokładnie ofertę sklepu Zara Home i wybraliśmy kilkanaście dodatków, które z pewnością jeszcze długo nie wyjdą z mody!

Modne dodatki do wnętrz -jesień 2017

Zastanawiasz się nad wyborem dodatków do wnętrza? Postaw na naturę. W modnych aranżacjach dominują kolory ziemi, miękkie linie, puszyste tkaniny. Dużo jest wyrobów rzemieślniczych.

Powódź. Rady na początek - sprzątanie domu po powodzi

Powódź. Rady na początek - sprzątanie domu po powodzi

ścianach - czy nie występują tzw. przebicia. Najprościej można to zrobić za pomocą "neonówki". - Stworzyć trzeba w mieszkaniu warunki maksymalnej wentylacji, przeciągu, poprzez otwarcie okien i drzwi. - Jeśli woda w mieszkaniu opadła, odsuwamy meble od ścian, zdejmujemy kilimy, wynosimy dywany

Najnowsze