dywanik kolorowe ikea

Tekst i stylizacja: Monika Filipiuk-Obałek, projekt metamorfozy: Ula Michalak/Interiors Design

Kolorystyczna metamorfoza dziecięcego pokoju

Kolorystyczna metamorfoza dziecięcego pokoju

Kiedy Maja i Aleksander nieco podrośli, ich mama doszła do wniosku, że pora zmienić wystrój dziecięcego pokoju. Przede wszystkim - nieco uspokoić kolorystykę. I tak się stało: wielobarwne wnętrze teraz tonie w błękitach.

Metamorfoza małej sypialni za 2700 zł

Całkowita metamorfoza brzydkiej sypialni. Kilka lat temu została pomalowana na jaskrawożółty odcień. Taka kolorystyka już zmęczyła właścicielkę.

Pokój ucznia na 4 sposoby. Jedno biurko - wiele możliwości

Każdy uczeń potrzebuje miejsca do pracy. Jak w pokoju dziecka zaaranżować taką przestrzeń? Podstawą jest biurko. Wybraliśmy jeden model. Zobacz, jak różne mogą powstać z nim aranżacje.

Styl szwedzki: północny design

Styl szwedzki: północny design

układano długie deski, a na ścianach - boazerie z cienkich listewek. Z drewna wykonywano także meble i dodatki. Jeśli chodzi o tkaniny, najpopularniejsze były płótna bawełniane i lniane, z których szyto poszewki, serwety, narzuty; kiedy się zniszczyły, robiono z nich gałgankowe dywaniki. *Meble o

Mała łazienka - duży problem: Proste sposoby na łazienkę w bloku [PORADNIK]

Mała łazienka - duży problem: Proste sposoby na łazienkę w bloku [PORADNIK]

grzejnik czy wysoka, wolno stojąca szafka. O wiele lepszym rozwiązaniem jest zaplanowanie na osi wejścia umywalki z lustrem, która od progu zapewni poczucie głębi, a ideałem byłoby okno. Fot. Ikea Jasne kolory powiększają optycznie łazienkę. Kolorowe i wzorzyste płytki wyglądają wspaniale, jednak w małej

Najnowsze