dywan kwiaty wełna

Wioleta Bednarczyk/DZ

Barwne dywany z polską i orientalną historią. To świetny pomysł na podłogę

Barwne dywany z polską i orientalną historią. To świetny pomysł na podłogę

Dobrze dobrany dywan może stać się najważniejszą dekoracją wnętrza. Dlatego daj się zainspirować poznając tkane modele z włókien naturalnych: sznurkowe, bawełniane, kaszmirowe, mięciutkie shaggy, jazzy, z barwną i długą historią. Które pasują do aranżacji twojego mieszkania?

Styl rustykalny. Meble i wnętrza w stylu rustykalnym

Styl rustykalny to naturalne materiały, prostota i swojski klimat. Aranżacje nawiązujące do wiejskiej chaty mają w sobie niepowtarzalny urok, który sprawia, że czas staje w miejscu. Chcesz urządzić wnętrze w stylu rustykalnym? Skorzystaj z naszych podpowiedzi - wybraliśmy pasujące meble i dodatki.

Przytulne mieszkanie. Jak je urządzić?

Przytulne wnętrza to takie, do których chce się wracać. Każdy czuje się tu dobrze. Jak w domu. Przygotowaliśmy dla Was kilka porad, jak "ocieplić" mieszkanie.

Jak zestawiać kolory: szarość i spółka

Jak zestawiać kolory: szarość i spółka

- KOLORY. Poszewka Elin, poliester, 45 x 45 cm. Cena 39 zł, home-you.com WNĘTRZA - KOLORY. Mały pojemnik Jabłko, do przechowywania i podawania owoców, tworzywo sztuczne, 18 x 18 cm. Cena 79 zł, cellofan.pl WNĘTRZA - KOLORY. Dywan Bora, Sztuka Beskidzka, wełna, 170 x 170 cm. Cena 1476 zł, stereodesign.pl

Najnowsze