drzwi z frędzlami

KK

Dywany polskiej marki Meradiso z Lidla

Dywany polskiej marki Meradiso z Lidla

Dywan nadaje wnętrzu przytulności, ociepla wnętrze, podkreśla styl i aspiracje właścicieli domu. Wbrew pozorom ładny, funkcjonalny i dopasowany do aranżacji dywan nie musi kosztować fortuny. Przekonaj się poznając ofertę sieci sklepów Lidl, wybrane przez nas modele są w naprawdę rewelacyjnych cenach!

Robot sprzątający - czy warto kupić?

Wiele osób zastanawia się, czy on faktycznie działa. Z własnego doświadczenia możemy powiedzieć, że tak. Robot sprzątający naprawdę utrzymuje porządek w mieszkaniu. Jaki model wybrać? Podpowiadamy!

Dekoracja sali weselnej

Dekoracja sali weselnej jest czymś, bez czego żadna impreza ślubna się nie obędzie. Jakie ozdoby warto wybrać, aby uzyskać piękną aranżację wnętrza? Sprawdziliśmy, jak powinna wyglądać modna dekoracja sali weselnej.

Zobacz wideo

Życie w niemieckim zamku, czyli dantejska sielanka

Życie w niemieckim zamku, czyli dantejska sielanka

pewien psychiczny dyskomfort. Inny przykład z ich arsenału to "X", czyli toporek Marii Antoniny zakończony ozdobnymi frędzlami. Naprawdę "zły" - bo taki piękny i użyteczny, a zarazem mówi o obcinaniu głowy. Póki co "dobra" mają ilościową przewagę nad "złami" w

Aranżacje: kolorów moc

Aranżacje: kolorów moc

salonem - wygodny stylizowany fotel, dywanik i lampa wisząca z wiklinowym abażurem wykończonym frędzlami. Tapeta o secesyjnym wzorze według projektu Williama Morrisa oraz głęboki fiolet na ścianach tworzą w sypialni klimat pełen dostojeństwa i elegancji. Ale nie wszystkie elementy wyposażenia

Najnowsze