drzwi ładne ikea

Tekst: Małgorzata Muc Zdjęcia: Rafał Lipski, Łukasz Zandecki, producenci

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

Aranżacje wnętrz: porady stylistki

Podczas urządzania mieszkania często stajemy wobec problemów dotyczących wykończenia wnętrza, dobrania dodatków i kolorów.

Jak urządzić kuchnię idealną

Ewa, bohaterka naszego cyklu Akademia Domowego Wnętrza, założyła rodzinę. Jak większość młodych ludzi po ślubie planuje wraz z mężem, jak urządzić mieszkanie. W tym odcinku podpowiadamy jej, jakimi zasadami powinni się kierować podczas aranżacji kuchni, tak by wnętrze było wygodne i oczywiście ładne. Żeby takie warunki zostały spełnione, trzeba przede wszystkim zaplanować kształt kuchennej zabudowy, zastosować rozwiązania ułatwiające korzystanie z szafek i urządzeń oraz znaleźć miejsce na kącik jadalny ze stołem lub przynajmniej jego namiastką, np. składanym blatem. W następ-nym odcinku młodzi małżonkowie będą urządzać balkon, który zapewni im letni relaks wśród zieleni. partnerem akcji jest Ikea.

Czego nie robić, czyli jakie błędy popełniamy przy urządzaniu małych wnętrz?

Małe wnętrza to wyzwanie. W trakcie ich urządzanie łatwo o błędy. Wielu można jednak ustrzec się już na starcie. Oto zestawienie tych najczęściej popełnianych.

Meble z internetu

W internecie swoje sklepy mają tacy giganci jak IKEA ( www.ikea.pl ), mniejsze firmy typu Black Red White ( www.blackredwhite.pl ), Kler ( www.kler.pl ) oraz Vox ( www.meble.vox.pl ). Ale w sieci są też salony oferujące produkty różnych firm, można natknąć się na meble niepowtarzalne, wykonywane

Najnowsze