drylownica

OF

Praktyczne akcesoria, które ułatwią pracę i pomogą zapanować nad bałaganem w mieszkaniu. Rabaty nawet do 59%

Praktyczne akcesoria, które ułatwią pracę i pomogą zapanować nad bałaganem w mieszkaniu. Rabaty nawet do 59%

Odpowiednio wyposażona kuchnia to podstawa! Przedstawiamy listę akcesoriów znanych marek, które powinny znaleźć się w każdym mieszkaniu. Zaoszczędzą ci czas i pomogą utrzymać porządek. Kupisz je z rabatem nawet do 59%. Zobacz!

Dekoracje adwentowe z jabłkiem w roli głównej

Adwent to wyjątkowy czas. W większości domów owoce są zawsze pod ręką i z powodzeniem można je wykorzystać do przygotowania świeczników lub osłonek. Nie są trwałe, ale mają wiele uroku! Wykonanie takiej dekoracji jest dziecinnie proste i dlatego idealnie nadaje się do wspólnego przygotowania przez całą rodzinę.

10 rzeczy, których na pewno nie potrzebujesz w swojej kuchni

Czy zdarzyło Ci się kupić do swojej kuchni urządzenie, które było wykorzystane tylko raz? Masz gadżet kuchenny, który wydawał Ci się ósmym cudem świata, a po czasie okazał się zupełnie nie przydatny? Oto nasz mały przegląd rzeczy, których na prawdę nie potrzebujesz w swojej kuchni.

Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców

Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców

do zjedzenia i przetworzenia większość owoców - wykroisz ogryzek, kulki z miękkich owoców, wytniesz cieniutkie paski skórki cytrynowej. Akcesoria wykonane są z najwyższej jakości stali nierdzewnej, mają wygodne uchwyty z tworzywa. W skład zestawu wychodzą: drylownica do jabłek  (21 cm), łyżka do

Ciasto z wiśniami i pianką

kakao i jeszcze raz starannie ją zagnieć - ciasto powinno być brązowe i gładkie. Potem przełóż kule na talerz, owiń je folią spożywczą i włóż do zamrażalnika przynajmniej na godzinę. W tym czasie umyj wiśnie. Za pomocą drylownicy usuń z nich pestki. Wysyp owoce na durszlak, aby odciekł nadmiar soku

Najnowsze