drewno kauczukowe

Artykuł sponsorowany

Podłoga w salonie - pomysły na jej wykończenie

Podłoga w salonie - pomysły na jej wykończenie

Czym się różni parkiet od paneli, jaki wzór będzie najlepszy do twojego mieszkania, lepiej wybrać modne olejowanie czy klasyczne lakierowanie? Dowiedz się wszystkiego o sposobach wykańczania podłogi.

Dekoracje: prywatna czytelnia

Powiedz mi gdzie czytasz, a powiem ci dlaczego tak rzadko - żartował kiedyś Julian Tuwim. Dziś w modzie jest czytanie wszędzie, nawet na stojąco w autobusie. Warto jednak stworzyć w domu azyl, w którym lektura smakuje wyjątkowo. Wystarczą fotel, lampa i kilka dodatków budujących atmosferę.

Akcesoria: nie przepłacaj!

Jeśli wypatrzysz rzecz, która idealnie odpowiada twoim oczekiwaniom i gustowi, odwiedź jeszcze inne sklepy. Często bywa, że zakupy można zrobić znacznie taniej.

Zobacz wideo

Kleić każdy może...

łączenia chłonnych podłoży, np. drewna, papieru. UWAGA! Brak chłonności elementów nie eliminuje całkowicie możliwości zastosowania takiego kleju; przy małej powierzchni złącza rozpuszczalnik ma możliwość odparować na boki. Popularnym klejem tego typu jest wikol. Kleje twardniejące w wyniku reakcji

Kleje do drobiazgów

zastosowanie w modelarstwie, przy klejeniu plastiku, drewna, metalu, gumy, skóry, szkła porcelany i papieru. Nie kleją polietylenu, sylikonów i styropianu (działają w tym przypadku jak rozpuszczalnik). Nie wiążą też powierzchni porowatych ani nie wypełniają ubytków. Można spotkać kleje cyjanoakrylowe zalecane

Najnowsze