drapaki

KM

Drapak dla kota - jak wybrać? Przegląd modeli

Drapak dla kota - jak wybrać? Przegląd modeli

Koty drapią i jest to naturalne zachowanie, jednak, jeśli masz w domu kota lub nawet kilku, z pewnością prędzej czy później ucierpią na tym meble, firany oraz zasłony. Tapicerka mebli i cienki materiał firan nie mają szans z kocimi pazurami, dlatego najlepiej kupić drapak dla kota. Sprawdziliśmy, na co zwrócić uwagę podczas zakupu drapaka.

Legowiska, drapaki i inne gadżety dla kota. Sprawdź, co jeszcze przyda się pupilowi

Jeśli decydujemy się na przyjęcie do domu kota (lub kotów), warto pomyśleć o stworzeniu kącika dla czworonoga. Dzięki temu kot nie tylko będzie czuł się bezpieczniej, ale jest też szansa na to, że ograniczmy zniszczenia, jakie może spowodować znudzony zwierzak nieposiadający własnej przestrzeni.

Kocie sprawy

Koty uwielbiają ogrody, choć bez wzajemności ze strony roślin. Można Jednak stworzyć takie warunki, żeby zwierzę potraktowało nasz ogród łagodnie.

Zobacz wideo

Designerskie meble dla kotów

Designerskie meble dla kotów

Kto chce zrobić przyjemność swojemu pupilowi, nie musi już zagracać mieszkania wątpliwej urody drapakiem czy domkiem-brzydalem oklejanym pluszem. Może zostać właścicielem naprawdę designerskiego mebelka. Produkty firmy myKotty w całości są zrobione z tektury, tak przygotowanej, by służyła jak

Jak zminimalizować stres zwierzęcia w czasie przeprowadzki?

Jak zminimalizować stres zwierzęcia w czasie przeprowadzki?

, na którym spał, drapaki, miskę, kuwetę, a nawet ten sam żwirek. Powinniśmy też jak najlepiej odwzorować położenie tych przedmiotów. Jeśli miski z jedzeniem i wodą stały w kuchni, to w nowym domu powinno być podobnie. Dlaczego te przedmioty są takie istotne? Są przesiąknięte kocimi feromonami, a także

Najnowsze