do czyszczenia tapicerki kanapy

red.

Tkaniny obiciowe - dodaj kanapie charakteru

Tkaniny obiciowe - dodaj kanapie charakteru

Dobry sposób na odmienienie mebla, który już się nam opatrzył albo zniszczył: nowe obicie. Dostępne na rynku tkaniny obiciowe są pełne kolorów oraz oryginalnych wzorów.

Aranżacja salonu: urządzamy przytulny pokój dla rodziny

Aranżacja salonu powinna być dostosowana do potrzeb domowników oraz funkcjonalna. W urządzaniu tego wnętrza nie można zapomnieć o wygodzie. Podpowiadamy jak zaaranżować przytulny salon dla całej rodziny.

Brzydki zapach w mieszkaniu: jak się go pozbyć?

Zwierzęta, dym papierosowy, pleśń i gotowanie mogą stworzyć woń, która skutecznie nie pozwoli nam się zrelaksować, a na dodatek wniknie w nasze ściany, dywany i meble. Oto kilka prostych rad, jak zapobiegać powstawaniu i usuwać nieprzyjemne zapachy.

Zobacz wideo

Jaki odkurzacz wybrać?

Jaki odkurzacz wybrać?

- jest zawsze taka sama. Należy również regularnie czyścić filtry, bo gdy się zapchają, odkurzacz przestanie działać. Wybierając odkurzacz bezworkowy, oszczędzasz więc pieniądze na workach i... nie obciążasz niepotrzebnie pamięci. Odkurzacz dla leniwych Wcale nie musisz wstawać z kanapy, żeby poodkurzać

Jak pozbyć się kurzu? 8 sprawdzonych sposobów

Jak pozbyć się kurzu? 8 sprawdzonych sposobów

powodem słabej cyrkulacji powietrza i dużej ilości kurzu w pomieszczeniach mogą być też brudne i zatkane kratki wentylacyjne. Przecieramy je często mokrą ściereczką, a raz na jakiś czas odkręcamy i dokładnie myjemy w ciepłej wodzie z dodatkiem detergentu. Czyszczenie tapicerki Należy unikać

Najnowsze