design nature meble

opracowanie Joanna Kornecka zdjęcia serwisy prasowe firm

Z ostatniej chwili - nowości z wnętrzarskiego świata

Z ostatniej chwili - nowości z wnętrzarskiego świata

Zima nas nie rozpieszcza. Kiedy za oknem zimno i mokro, pomyślmy o małych przyjemnościach dla siebie i dla domu. Zaparzmy aromatyczną kawę w designerskim ekspresie, zasiądźmy w wygodnej sofie albo na miękkim dywanie. A może wybierzmy się na zakupy? Byle do wiosny....

Projekt: wakacje

Czekamy na nie z niecierpliwością! Niech tego lata będą jak najbardziej eko. W końcu natura oferuje największe bogactwo inspiracji, a kontakt z nią zachęca do pozytywnych działań i dobrze nastraja na cały rok.

Szare ściany w mieszkaniu projektanta

Bez koloru szarego, czarno-białej fotografii, czegoś miękkiego pod stopami i dobrego szezlonga Fabio Sapienza nie mógłby żyć. A przynajmniej nie tak spokojnie.

Diamenty Meblarstwa przyznane

Diamenty Meblarstwa przyznane

- "Ramon", BM Nature w kategorii Meble Tapicerowane - "Acapulco", Bizzarto w kategorii Przestrzeń Sypialniana - "Organique", Genius Loci Jacek Rypuła w kategorii Przestrzeń Kuchenna - kuchnia "d-line", Meble Janas w kategorii Meble Dziecięce i Młodzieżowe - "

Wnętrza: paryskie mieszkanie polskiej szlachcianki

Wnętrza: paryskie mieszkanie polskiej szlachcianki

właścicielkę sklepu i projektantkę Florence Lopez według modelu anonimowego autora z lat 50. Na ścianie portret Sarah. Partner - materiał Lustro Tendence Opulence czarne... Lustro Lustgarten Kare Design... Lustro Fushione Nature Kare Design... Zapowiedzią ferii kolorów jest

Najnowsze