dekorowanie pokoju czerń i biel

red.

Pokoje dzieci polskich celebrytów. Jak znani rodzice urządzają pokoje swoich pociech?

Pokoje dzieci polskich celebrytów. Jak znani rodzice urządzają pokoje swoich pociech?

Choć zazwyczaj znani rodzice - muzycy, aktorzy i bywalcy salonów - chronią prywatność swoich dzieci, to jednak wielu z nich nie ma problemu z pokazywaniem pokoi swoich pociech. Jak wyglądają? Okazuje się, że większość jest do siebie dość podobna... Przekonajcie się sami.

Pokoje dziecięce bez różu i błękitu. Najlepsze aranżacje

Pokoje dla dzieci zazwyczaj urządzane są stereotypowo. Są pełne słodkich barw, różu i błękitu oraz infantylnych dekoracji. Tymczasem dziecięcy pokój nie musi być kiczowaty. Te pokoiki dowodzą, że dziecięcy świat ma znacznie więcej barw.

Marcin Mroczek pokazuje pokój syna

Gwiazdor serialu "M jak Miłość", Marcin Mroczek w styczniu powitał na świecie synka Ignacego. Teraz pokazał, jak razem z żoną urządził dla niego pokój. Jest śliczny!

Zobacz wideo

Wnętrza: szyk ze szczyptą dekadencji

Wnętrza: szyk ze szczyptą dekadencji

i tramwaju, trudno uskarżać się na samotność. Znajomym jest do mnie zawsze po drodze - przyznaje. Salon połączony z jadalnią i kuchnią, jedna sypialnia i jeden pokój gościnny z dużym łóżkiem (łóżko, zamiast rozkładanej kanapy, było zarzewiem jedynego sporu pomiędzy matką a córką, przesądzonego w

Numer 5/2005

klasyka - jadalnia z widokiem na ogród Wersja mini - skromny kącik w niewielkim mieszkaniu Apetyt na Toskanię - wnętrze pełne słońca i pogody Oszczędny minimalizm - biel, czerń i uroda prostych kształtów Kolor i wzór Inwazja; Impresja; Idealna kopia - kwiatowe motywy znowu modne Prezentacje Wstęp

Najnowsze