dekoracyjne upięcia tkanin okiennych

Artykuł sponsorowany

Trendy w dekoracji okien

Trendy w dekoracji okien

Bez wątpienia najgorętszym trendem w dekoracji okien wciąż pozostają zasłony rzymskie. Ich funkcjonalność i dekoracyjność dają ogromne możliwości w wystroju wnętrza w każdym stylu. Klasyczne zasłony rzymskie, które sterowane są ręcznie za pomocą łańcuszka, mogą być montowane na ścianie lub suficie, we wnęce okiennej oraz na ramie skrzydła okiennego.

Zasłony na okna - wybraliśmy najpiękniejsze modele

O dobrej stylizacji decydują zwykle szczegóły. Ważny jest nie tylko rodzaj i wzór tkaniny w oknie. Równie istotne jest to, w jaki sposób zawiesimy i upniemy piękny materiał. Podpowiadamy, jak wybrać właściwe zasłony na okna.

"Cztery Kąty" polecają: "Okna we wnętrzu"

Na rynku pojawiła się właśnie, przygotowana przez redakcję magazynu "Cztery Kąty", książka zatytułowana "Okna we wnętrzu".

Sposoby szycia i upinania zasłon

spróbować. A może wprowadźmy trochę asymetrii do wnętrza? Przecież zasłony nie muszą wisieć równo po obu stronach okna. Nasze wariacje okienne nie muszą ograniczać się jedynie do upięć, pamiętajmy o tkaninach, kontrastach, ale również o funkcjonalności. Przy grubych i ciężkich tkaninach zwróćmy uwagę na

Najnowsze