dekoracje okienne wiosna

oprac. ej

VII "Interior Design Forum" - fokus na trendy!

VII "Interior Design Forum" - fokus na trendy!

Piękne kolory, fantazyjne wzory, różnorodne faktury - wszystko to podziwiać można było na targach tekstyliów domowych, które odbyły się w zeszłym tygodniu w strefie konferencyjnej na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Co zamiast firan i zasłon? Pomysły na nowoczesną aranżację okna

Firanki przez lata królowały w naszych oknach. Wraz z zasłonami stanowiły nieodłączny element dekoracji wnętrza. Dziś zestaw ten powoli odchodzi do lamusa. Ich miejsce zajmują inne przesłony.

Singielka mieszka w wielkim mieście

Czy kawalerki faktycznie wystarczają dziś kawalerom? Wydaje się, że to forma mieszkania, zdająca egzamin już tylko w przypadku studentów. Jak się okazuje emancypacja oraz wyzwolenie nie dotyczy jedynie obyczajów, ale i przestrzeni do życia. Jak ją urządzić? Zaglądamy do łódzkiej kamienicy.

Rolety ANWIS w najmodniejszych kolorach tej wiosny

Rolety ANWIS w najmodniejszych kolorach tej wiosny

jasnobłękitnym bądź bladoróżowym kolorze. Pastelowe kolory tkanin idealnie sprawdzą się w roletach materiałowych Fantazja, dzień i noc, żaluzjach plisowanych, pionowych, a także aluminiowych. Nie tylko ożywią dekorację okienną, ale także lepiej ochronią nas przez palącym letnim słońcem. Barwa rolet powinna

Najnowsze