dębowe skrzynie

Pracownia Architektoniczna MGN , KJT

Mieszkanie dla pięcioosobowej rodziny

Mieszkanie dla pięcioosobowej rodziny

Co robić, gdy salon jest ciasny, a sypialni za mało? Są dwie możliwości. Można pogodzić się z myślą, że mieszkaniu daleko do ideału i postarać się tak je urządzić, żeby wszystkim żyło się jak najwygodniej albo zdecydować się na poważną modernizację. Właściciele prezentowanego apartamentu wybrali to drugie rozwiązanie.

Najpiękniejsze komody do twojego mieszkania

W każdym domu jest mnóstwo drobiazgów, które powinny mieć swoje miejsce. Gdzie przechowywać pamiątki, zdjęcia czy przybory np. do szycia? Świetnie sprawdzi się tu komoda, dzięki której przestrzeń w mieszkaniu będzie uporządkowana, a każdy drobiazg będzie miał swoje miejsce. Dodatkowo komoda stanie się świetnym meblem dekoracyjnym. Wybraliśmy dla was najpiękniejsze komody!

Pokój dziecięcy w duchu eko: naturalnie, bez nudy i w stylu Montessori

Pokój dziecięcy w stonowanych kolorach ziemi, z dekoracjami i meblami w duchu eko może być niebanalny, pobudza też rozwój i wyobraźnię. Maria Montessori, włoska lekarka i wizjonerka systemu kształcenia dzieci udowodniła to już dawno. Przed wami kreatywne i sprawdzone pomysły aranżacyjne na pokój malucha.

Wrocławskie lofty w berlińskim klimacie

przestrzeń, mural z Białegostoku i skrzynia, która wędrowała przez Atlantyk - to loft, w którym mieszka Jadzia i Piotr. Teoretycznie sprzeczne ze sobą elementy znakomicie ze sobą współgrają. Wszystko tutaj ma swoją historię. Jadzia jest miłośniczką polskiego folkloru i taki klimat starała się wprowadzić

"Dom miesiąca" roku 2011, który najciekawszy - zagłosuj!

podłodze olejowane deski dębowe   Salon, choć urządzony w tym samym miejscu co kiedyś, wyposażony w nowoczesne meble, utrzymane w odważnej kolorystyce, dostępny zarówno z kuchni, jak i jadalni - jest całkiem współczesnym wnętrzem. Czytaj więcej o Domu z cegły po remoncie Głosuj tutaj

Najnowsze