czym zabudować wannę

red.

Łazienka z wanną - pomysły na aranżacje

Łazienka z wanną - pomysły na aranżacje

Wanna czy prysznic - to częsty dylemat osób urządzających łazienkę. Tym, którzy marzą o wannie, podpowiadamy, czym należy kierować się przy wyborze, aby nie popełnić błędu.

Sposób na odnowienie wanny w dwie godziny

Czy twoja wanna wygląda, jakby już odsłużyła swoje i nadawała się do wymiany? Do niedawna oznaczało to kosztowny i czasochłonny remont łazienki. Jednak za sprawą nowej metody - wanna w wannie - problem można rozwiązać znacznie szybciej i taniej. Dotyczy to zarówno wanien wolno stojących, jak i tych zabudowanych.

Sposób na tanie odnowienie wanny

Czy twoja wanna wygląda, jakby już odsłużyła swoje i nadawała się do wymiany? Do niedawna oznaczało to kosztowny i czasochłonny remont łazienki, jednak za sprawą nowej na polskim rynku metody - nazwanej "wanna w wannie" - problem można rozwiązać znacznie szybciej i taniej. Dotyczy to zarówno wanien wolnostojących, jak i zabudowanych.

Jaką moc powinna mieć instalacja

moc instalacji ułożonej na pozostałej, wolnej powierzchni podłogi trzeba zwiększyć, rekompensując brak ogrzewania na jej zabudowanej części, przy czym nie wolno oczywiście przekroczyć maksymalnych wartości mocy grzewczej (patrz tabela poniżej). Moc ogrzewania podłogowego zależnie od miejsca

Najnowsze