cztery kąty paleta kolory ścian

red.

Nowoczesne kuchnie z waszych domów

Nowoczesne kuchnie z waszych domów

Nowoczesne meble kuchenne o minimalistycznej stylistyce to coraz częstszy wybór Polaków. Wybraliśmy 10 nowoczesnych aranżacji z waszych domów.

Hobby: sutasz - kolorowe sploty

Pani domu jest prawdziwą mistrzynią sutaszu - z kolorowych sznurków tworzy m.in. unikatową biżuterię. W wystroju mieszkania, który zaprojektowała wraz z mężem, przeplatają się natomiast kolory i wzory.

Wnętrza z amerykańskich seriali. Dlaczego tak je lubimy? [PRZEGLĄD]

Chcemy do nich wracać z odcinka na odcinek i z sezonu na sezon. Wnętrza w amerykańskich serialach są tak urządzone, że nie tylko nam się nie nudzą, ale czujemy się w nich jak u siebie. Co sprawia, że tak dobrze wyglądają?

Zobacz wideo

VoxBox - instrukcja obsługi

ustaleniu orientacji przeciągamy drzwi do ściany za pomocą myszki. Żądaną pozycję drzwi możemy także wprowadzić parametrycznie w panelu właściwości drzwi. Podczas dodawania i przemieszczania drzwi obowiązują zasady analogiczne jak przy dodawaniu i przemieszczaniu okien. Ustalanie kolorów pomieszczenia Tryb

Minimalistyczny dom pełen światła

Minimalistyczny dom pełen światła

poziomie znajduje się część prywatna składająca się z sypialni i łazienki rodziców oraz pokoi dzieci i przeznaczonej dla nich łazienki. We wszystkich pomieszczeniach na ścianach, tkaninach i meblach króluje kolorystyczny duet - odcień kości słoniowej skontrastowany z ciemnym brązem egzotycznego drewna

Najnowsze