czajnik w kropki

Karolina Kielak

Ponadczasowy czajnik z gwizdkiem - nadal modny czy spotkamy go już tylko u babci?

Ponadczasowy czajnik z gwizdkiem - nadal modny czy spotkamy go już tylko u babci?

Czajnik to obowiązkowy element wyposażenia w każdej kuchni. Wielu z nas od nastawienia wody na kawę lub herbatę rozpoczyna dzień. Wydawać by się mogło, że królują czajniki elektryczne, jednak część z nas świadomie wybiera czajnik z gwizdkiem, ponadczasowy model, który może kojarzyć się z kuchnią u babci. Dlaczego? Sprawdziliśmy!

Czajnik na prąd czy na kuchenkę - który sprawdzi się lepiej?

Czajnika nie może zabraknąć w żadnej kuchni - to w nim gotujemy wodę na kawę czy herbatę. Zanim zdecydujemy się na jego zakup, stajemy przed dylematem: wybrać czajnik elektryczny czy taki, który można postawić na kuchence? Jakie zalety mają oba te rodzaje, a jakie wady? Podpowiadamy!

Małe AGD do kuchni w stylu industrialnym

Jakie kolekcje śniadaniowe będą dopełnieniem aranżacji inspirowanych nowojorskimi mieszkaniami artystów, tworzących w latach 50. XX wieku? Co podkreśli styl wzorowany na pofabrycznych przestrzeniach? Chromowana stal, matowa czerń, a może łagodna biel przełamana srebrem?

Dodatki do kuchni w stylu francuskim

Dodatki do kuchni w stylu francuskim

De’Longhi Brillante o błyszczącym wykończeniu inspirowanym diamentami. Jakie dodatki do kuchni w stylu francuskim? Odpowiednio dobrane dodatki i dekoracje będą kropką nad „i” przy tworzeniu klimatu paryskiej kuchni. Chociaż ma być ona szykowna i pełna szlachetności, nie możemy

REGULAMIN KONKURSU Cztery Kąty 11/2012

tekstową) o treści: CK(kod przypisany do wybranej przez siebie nagrody)_np. CKbee.hasło na numer 7268 (koszt jednego SMS-a to 2 zł bez VAT, a 2,46 zł z VAT). Hasło należy wpisać bezpośrednio po "kropce", nie używając spacji w treści kodu. W

Najnowsze