co zamiast karnisza

Katarzyna Kowalska

Wanna czy kabina prysznicowa? Najlepiej połączyć jedno z drugim

Wanna czy kabina prysznicowa? Najlepiej połączyć jedno z drugim

Prysznic ma wiele zalet: skraca kąpiel, co pozwala oszczędzać czas i wodę, w dodatku bez trudu znajdziemy odpowiedni model kabiny. Ale wanna też kusi... Nie musimy rezygnować z żadnej opcji! Wygodny natrysk w wannie też jest możliwy.

Meble Vox: tak Piotr Voelkel zbudował meblową potęgę w Polsce

Zaczynał od produkowania karniszy, by zostać prezesem jednej z największych firm meblowych w Polsce. Piotr Voelkel wierzy w siłę designu, jego moc sprawczą. Dlatego założył jedną z najlepszych szkół projektowych w Polsce. Bo wciąż jest u nas wiele obszarów do umeblowania!

Wnętrza inspirowane podróżami

Dużo podróżują, poznają obce kultury, i to przekłada się na wystrój ich wnętrz. Mieszkania podróżników są pełne pamiątek, skarbów przywiezionych z egzotycznych wypraw i wciąż żywych wspomnień. 10 inspirujących mieszkań.

Zobacz wideo

Wnętrza: cztery razy aneks sypialny

Wnętrza: cztery razy aneks sypialny

tuż przy wejściu do sypialni. Zwykły mebel zyskał charakter dzięki uchwytom, na które nałożono kolorowe pompony. Kotara zamiast drzwi ? aneks sypialny można zasłonić aksamitną tkaniną wiszącą na karniszu zamontowanym nad wejściem. Turkusowa materia jest ożywczym akcentem we wnętrzu o stonowanym

Najnowsze