co to jest okładzina korkowa

az, mat. prasowe Dom Korkowy

Wystrój wnętrz: korek jest trendy!

Wystrój wnętrz: korek jest trendy!

Praktyczny, funkcjonalny, trwały i niezwykle efektowny. Znamy go pod postacią przedmiotów codziennego użytku takich jak podstawki na gorące naczynia, tablice ścienne, czy korki do butelek. Jest także popularny we wzornictwie i budownictwie. Najpełniej jednak piękno i różnorodność korkowych faktur oddają nowoczesne wzory paneli podłogowych i okładzin ściennych.

Czy można położyć panele winylowe na płytki ceramiczne?

Podłogi winylowe to coraz bardziej popularny materiał wykończeniowy do podłóg. Swoją popularność zyskują na bazie konkurencyjności cenowej i estetycznego wyglądu, który w udany sposób imituje znacznie droższe drewno. Co z ich zastosowaniem? Jak kłaść panele winylowe na stare płytki?

Ściany: 10 zalet płytek z korka

Zdobi, wycisza, jest przyjazny alergikom - ty tylko niektóre zalety korka, który w dodatku wcale nie musi wyglądać jak korek... Jeśli lubisz naturalne materiały we wnętrzach, zwróć uwagę na okładziny ścienne z tego materiału.

Wnętrza: wykończenie ścian płytą budowlaną mfp®

Efektowne i modne Zastosowanie na płycie mfp® powłok lakierniczych i bejc przeznaczonych do drewna daje bardzo interesujący efekt pod względem estetycznym. Zostaje wyeksponowana struktura płyty i uwidoczniony rysunek włókien. Takie wykończenie może śmiało konkurować z np. okleiną korkową i jest godne

Kuchenne ściany i podłogi

Kuchenne ściany i podłogi

ozdobą. Tafle mocuje się do ściany specjalnymi śrubami przechodzącymi przez otwo- ry wywiercone w szkle, umieszcza w ramach metalowych lub drewnianych albo po prostu przykleja (jeśli szkło nie jest przezroczyste). Płyty szklane kupuje się na zamówienie. Okładziny korkowe Mają przyjemną w dotyku

Najnowsze