coś zamiast skrzydła drzwiowego

mapind

Czy warto zakładać moskitiery? Jakie wybrać

Czy warto zakładać moskitiery? Jakie wybrać

Moskitiery są coraz popularniejsze także i w naszym kraju. Skutecznie zabezpieczają wnętrze przed inwazją muszek, komarów czy kleszczy. Można je zamontować w każdym oknie i drzwiach. Jakie wybrać?

Płyta OSB w aranżacji wnętrz. Pomysły na wykorzystanie płyty OSB w domu

Płyta OSB, do tej pory stosowana głównie w budownictwie, coraz częściej jest wykorzystywana w aranżacji wnętrz. Chętnie stosujemy ją jako materiał wykończeniowy i robimy z niej meble - nie tylko dlatego, że jest tania. Zobaczcie, jak można wykorzystać płytę OSB.

Ile kosztuje remont domu - mieszkania?

Zbliża się okres urlopowy, kiedy najczęściej planujemy odnawianie domu czy mieszkania. Sprawdź, ile w przybliżeniu zapłacisz za robociznę za konkretne prace remontowe - malowanie ścian, układanie płytek, wymianę drewnianej podłogi lub ceramiki łazienkowej i inne.

MAŁE MIESZKANIE, DUŻO MIEJSCA

dodają otoczeniu uroku. Do modeli, którymi warto się zainteresować w przypadku małych mieszkań z pewnością należy D'artagnan marki INVADO (ale inni producenci również mają ciekawą ofertę). Skrzydło drzwiowe w tym modelu jest tu zbudowane w ogromnej części ze szkła hartowanego przeźroczystego lub

Najnowsze