ciemno szara zieleń

Wioleta Bednarczyk

Nowoczesna sypialnia 2021 roku: Te trendy wnętrzarskie zmienią design

Nowoczesna sypialnia 2021 roku: Te trendy wnętrzarskie zmienią design

W 2021 roku trendy wnętrzarskie odmieniają design nowoczesnej sypialni. Będzie nadal funkcjonalny, ale również subtelnie szykowny. Polskie manufaktury przygotowały już kilka designerskich nowości. To modne, wytrzymałe i niezwykle zgrabne wzory mebli - właśnie takimi chętnie udekorujemy wnętrza.

Postaw na design! Nowy trend w kolorystyce okien i drzwi

Powiecie: drzwi to drzwi, i nie ma nad czym dyskutować. I tu jesteście w błędzie! To prawda, że ich kształt się na ogół nie zmienia, ale czy muszą być w takim samym odcieniu jak okna? Otóż nie! Nowoczesne drzwi są kolorowe, inne niż stolarka okienna. Ale zawsze bezpieczne.

Nowe kolory zlewozmywaków ceramicznych Villeroy & Boch

Masz ochotę na ciekawą, niebanalną aranżację kuchni? Zobacz nowe kolory zlewozmywaków Villeroy & Boch i sprawdź, w jakich zestawieniach sprawdzają się najlepiej.

Wnętrza: paryskie mieszkanie całe w bieli

Wnętrza: paryskie mieszkanie całe w bieli

mieszkania lekko wyłamuje się sypialnia. Jej okna wychodzą na ciemne podwórko, dlatego wnętrze wydaje się zacienione. Kolor farby na ścianach uwydatnia sztukaterie, marmurowy kominek i oryginalne lustro w ciemnej ramie. Pistacjowa zieleń poduszki z designerskiego sklepu Caravane jest kontra-punktem dla

Kolorowe wnętrza

barwach podstawowych - żółcień, błękit cyjanowy i purpura, pomiędzy nimi znajdują się kolory wtórne, które powstają dzięki zmieszaniu dwóch sąsiadujących ze sobą kolorów podstawowych, należy do nich zieleń, czerwień i ciemny błękit, pozostałe to kolory trzeciorzędowe. Korzystając z koła barw możemy

Najnowsze