ciekawe projekty pokoi dziecięcych

Aranżacja mieszkania w stylu hygge

Aranżacja mieszkania w stylu hygge

Aranżacja mieszkania w stylu hygge - czym się charakteryzuje i czy da się ją stworzyć z uwzględnieniem gustu właścicieli mieszkania? Takiego zadania podjęła się projektantka wnętrz, Zuzanna Kuc z pracowni ZU PROJEKTUJE.

Wnętrza: skandynawskie wspomnienia

Otwarta przestrzeń, wysokie wnętrza, oszczędne formy. Jasna kolorystyka, szkło i stal - oto co pozostaje w pamięci po wizycie w domu Moniki i Piotra. Gospodarze przenieśli pod Kraków atmosferę Finlandii, w której mieszkali i którą pokochali.

Mukaki - zaczęło się od filcu...

Nazwa studia Mukaki wzięła się od nazwy gatunku małp - makaków. Lubią one ciepłe kąpiele, a bez ciepłej wody nie byłoby filcu, jednego z ulubionych tworzyw Agnieszki, pomysłodawczyni marki.

Stwórz dom przyjazny dla dziecka

poziomu podłogi maluchy najczęściej rozpoczynają zdobywanie świata. Dlatego właśnie z myślą o najmłodszych powstała pierwsza na rynku linia podłóg do pokoi dziecięcych. Deska Young firmy Barlinek łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, na które zwracają uwagę rodzice, wybierając podłogę do pokoju

Ile mierzy dziecko - miarki wzrostu

Miarka wzrostu dziecka wydaje się być nieodzownym elementem dekoracji dziecięcego królestwa. Pozwala nie tylko ozdobić pokój ale także śledzić, jak rośnie nasze dziecko. Oferta sklepów nie zawsze nas jednak satysfakcjonuje, dlatego możemy taką miarkę wykonać samodzielnie. Mogą nam się przydać

Najnowsze