ciekawe projekty pokoi dziecięcych

Zdjęcia: Leo Zappert, tekst i stylizacja: Julka Paluszkiewicz

Dom na wzgórzu

Dom na wzgórzu

Zawodowo tworzą zgrany duet, a prywatnie są szczęśliwą rodziną. Dużo podróżują, głównie po Europie, a zwiedzanie planują zawsze tak, by przywieźć ze sobą dużo inspiracji.

Sposoby na komary w domu - będziesz spać spokojnie

Komary zakłócają nasz odpoczynek nie tylko w ogrodzie i na łonie natury. Wkradają się także do naszych mieszkań również tych w mieście. W czasie sezonu burzowego mogą być szczególnie dokuczliwe. Zobacz, jak się przed nimi skutecznie bronić.

Wnętrza: skandynawskie wspomnienia

Otwarta przestrzeń, wysokie wnętrza, oszczędne formy. Jasna kolorystyka, szkło i stal - oto co pozostaje w pamięci po wizycie w domu Moniki i Piotra. Gospodarze przenieśli pod Kraków atmosferę Finlandii, w której mieszkali i którą pokochali.

Zobacz wideo

Wnętrza: dom przytulny i nowoczesny

Wnętrza: dom przytulny i nowoczesny

motywacją do remontu starego rodzinnego domu była chęć wygospodarowania oddzielnych pokoi dla dzieci, które dotychczas mieszkały razem. Dla właścicieli niezwykle ważne było funkcjonalne i pomysłowe zaaranżowanie pokojów dziecięcych, tak aby były one miejscem dostosowanym do nauki, ale i szalonej zabawy

Luksus i klasyka we wnętrzach

Luksus i klasyka we wnętrzach

wygodnych pokoi chłopców. – To najładniejsze pokoje dziecięce, jakie udało mi się zrealizować – deklaruje autorka wystroju. – Miałam na nie budżet taki, jak na pokoje dorosłych, zostały więc wyposażone w meble wykonane na zamówienie. Rodzice uznali, iż mali członkowie rodziny, są

Najnowsze