chwosty na sznurze

Natalia Szyperek

Modne firanki, które w szybki sposób odmienią wnętrza w mieszkaniu

Modne firanki, które w szybki sposób odmienią wnętrza w mieszkaniu

Wielu osobom firany kojarzą się tylko z funkcją 'zbieracza kurzu' i ze zbędnym dodatkiem. Tymczasem ten kawałek materiału w dużej mierze nadaje wnętrzu klimat i sprawia, że mieszkanie staje się bardziej przytulne. Modne firanki sprawdzą się w salonie, sypialni, a nawet w kuchni! Sprawdź jakie wybrać, aby uzyskać efekt o jakim dawno marzyłaś - elegancji i szyku!

Zasłony: kotara zamiast ściany lub drzwi

Zamiast stawiać ściankę, zawieś kotarę. Możesz nią także zastąpić drzwi. Zasłoni niechciany widok albo wydzieli aneks w wielofunkcyjnym pomieszczeniu. Dobrana do wystroju wnętrza, stanie się jego dodatkową ozdobą.

Projekt rozważny i romantyczny

Nie sztuka urządzić mieszkanie, gdy nie trzeba liczyć się z kosztami. Ale nawet mając ograniczone fundusze, można zdziałać cuda.

Sposoby szycia i upinania zasłon

przypadkach lekki woal, przejrzysta draperia będzie dobrze podkreślała i uwidaczniała zalety takiego okna. Upinanie zasłon powinno być dla nas dobrą zabawą. Nie bójmy się eksperymentować.  A może zawiązać węzeł (bardziej skomplikowany lub mniej) na zasłonce zamiast związywać ją sznurem? Na pewno warto

Najnowsze