cerata

WG

Ładne podkładki na stół z polskich sklepów [WYBÓR REDAKCJI]

Ładne podkładki na stół z polskich sklepów [WYBÓR REDAKCJI]

Podkładki na stół można znaleźć niemal w każdym domu. Są nie tylko praktyczne (chronią mebel przed wysokimi temperaturami i zabrudzeniami), ale mogą być również pięknym elementem dekoracyjnym. Podkładki które dziś wybraliśmy, nie mają nic wspólnego z siermiężnymi ceratami, które pamiętamy z dawnych czasów. Są oryginalne, kolorowe i po prostu ładne.

Nowy członek rodziny - jak urządzić pokój dla małego dziecka?

Przyjście na świat nowego członka rodziny to zawsze ogromne wydarzenie, pełne emocji. Każdy rodzic w oczekiwaniu na narodziny swojego dziecka staje przed zadaniem urządzenia pokoju. Z całą pewnością jest to bardzo przyjemne zadanie. Jak urządzić pokój dla małego dziecka? Jakie meble i dodatki wybrać, by pokój zachwycał i posiadał wszystkie niezbędne mebelki i akcesoria? Doradzamy!

O czym pamiętać urządzając pokój dla dziecka? [INSPIRACJE]

Pokój dziecka to wyjątkowe miejsce. Musi pomagać rozwijać wyobraźnię malucha, skłaniać do zabawy i nauki, a także budować poczucie bezpieczeństwa i prywatności. Jak zaaranżować prawdziwe królestwo dziecka? Podpowiadamy!

Zobacz wideo

Meble przetworzone

Meble przetworzone

Wyobraźmy sobie starą, ludwikowską komodę pomalowaną farbami w stylu graffiti, albo oryginalną, francuską berżerę tapicerowaną plastikową  ceratą. Czy to wandalizm, czy może nowa forma wyrazu młodych "przetwórców"  mebli? Prace grupy projektowej Jimmie Martin, siostrzanego duetu

Najnowsze