butelki decoupage

Tekst i zdjęcia: Pracownia Dekudeku Małgorzata Margas

DIY: Pojemnik na butelki w duchu vintage

DIY: Pojemnik na butelki w duchu vintage

Wygodny do przenoszenia butelek pojemnik to nie tylko praktyczny gadżet, ale także ozdoba wnętrza. Zmieszczą się w nim cztery butelki.

Decoupage: dekorowanie domu DIY. Decoupage krok po kroku

Decoupage to technika zdobienia polegająca na oklejaniu przedmiotów papierem, a następnie lakierowaniu ich w celu zabezpieczenia. Decoupage pozwala też ozdobić meble - jak to zrobić krok po kroku? Zebraliśmy najważniejsze informacje na temat decoupage oraz inspirujące zdjęcia.

Prezent na parapetówkę - 15 rzeczy, które przydadzą się w nowym mieszkaniu

Jak wybrać prezent na parapetówkę? Co kupić znajomym, którzy właśnie wprowadzili się do nowego mieszkania? Wybrałam 15 przedmiotów, które z pewnością ucieszyłyby moich przyjaciół.

Tematy wnętrzarskie listopad

śnieżka Dekoral farby do ścian Tikkurila farby do ścian Beckers farby do ścian castorama farby do drewna farby do metalu farby do podłóg jak pomalować sufit blacha ryflowana malowanie ceramiki Decoupage wianek świąteczny wianek wianek na drzwi

Gadżety do ogrodu w stylu śródziemnomorskim

butelek - 10 cm. Każda butelka posiada korek. Cena: 73 zł, do kupienia w sklepie internetowym dekodom.pl. Wykonane ręcznie, oryginalne tabliczki do oznaczania ziół: mięta, szałwia, melisa, rozmaryn, lawenda i jedna tabliczka do wypisania własnej rośliny. Wszystkie znaczniki ozdobione są wizerunkami roślin

Najnowsze

Butelki decoupage

Butelki decoupage

Butelki decoupage. Butelki ręcznie ozdabiane mogą być doskonałym prezentem dla każdego, komu możemy wręczyć prezent. Jest wiele technik ozdabiania butelek, dlatego ta technika nie znudzi nam się tak szybko, jak mogłoby się to wydawać. Gdy pojedziemy z wizytą do babci, warto ozdobić butelki piwoniami oraz przykleić kilka muszelek znad morza, aby przypomnieć jej widoki, które mogła oglądać w dzieciństwie.

Butelki decoupage. Jeśli otworzymy książki o żeglowaniu, będziemy mogli zainspirować się przy wykonywaniu naszej butelki w stylu decoupage. Wówczas będziemy mogli zastosować motyw żeglugi jako przewodzący w naszej pracy. Będziemy mogli wiedzieć, co może nas spotkać przy próbie ozdabiania butelki w innym stylu. Może to skutkować tym, że po jakimś czasie nie będziemy się spotykać już z tym stylem, ponieważ będziemy wiedzieć o wiele więcej o tym stylu. Będziemy się nawet mogli pokusić o to, aby wydać na ten temat książkę, ponieważ będziemy ekspertami.

Butelki decoupage. Z pokolenia na pokolenia przekazuje się wiedzę na temat wykonywania butelek w technice decoupage. Gdy będziemy mieli dzieci, wówczas dobrym pomysłem będzie ich nauczenie ich tego, co sami potrafimy zrobić. Możemy ozdabiać butelki przy pomocy wielu różnobarwnych pisaków oraz plasteliny. Gdy odwiedzimy muzea, być może zobaczymy tam butelki w stylu decoupage które wykonywała nasza babcia.

Kuchnia i salon w bloku

Nowoczesna jadalnia