blat fornirowane na umywalki

Drewno w łazience - aranżacje

Drewno w łazience - aranżacje

Urządzając łazienkę rzadko korzystamy z drewna. Jednak, jeżeli dobrze je zabezpieczymy będzie całkowicie odporne na działanie wody a wniesie do wnętrza dużo ożywienia.

Łazienki powiększone

W małych, ciasnych łazienkach ogromnym problemem jest rozmieszczenie wszystkich niezbędnych urządzeń w taki sposób, by dało się z nich swobodnie korzystać. Bywa, że konieczne są niestandardowe rozwiązania - gospodarze prezentowanych łazienek zdecydowali się powiększyć je o część sąsiedniego pomieszczenia.

Łazienki pełne schowków

W mojej łazience są tylko otwarte półki. Ustawiłam na nich jedynie pojemniki na różne drobiazgi i kosmetyki, mimo to nadmiar rzeczy pozostających na widoku wywołuje czasem wrażenie nieporządku. Namawiam więc wszystkich do zaplanowania zamykanych drzwiczkami schowków, które bardzo pomagają zachować ład w pomieszczeniu.

Wnętrza: Kraków jak na dłoni

Wnętrza: Kraków jak na dłoni

bibliotecznej, przydaje się także gdy trzeba sięgnąć do wysoko umieszczonej chłodziarki do wina. Szafki z lakierowanej płyty MDF mają wstawki z płyty fornirowanej hebanem. Do wykonania blatów kuchennych użyto drewna  merbau. Dwie przeciwległe ściany pokrywa łupek Tango (ma go w ofercie firma BOZ2), biała

Pracownia polskich artystów jak galeria vintage

Pracownia polskich artystów jak galeria vintage

drewniane drzwi, które dziś pracują jako blat pod umywalką w łazience. Architekt odświeżył stuletnie drewniane podłogi. Gdzieniegdzie spod zerwanego parkietu wyglądają starannie przybite, spłowiałe dębowe deski z początku XX wieku. Na ścianach fragmenty tapet, stylowe stiuki z postrzępioną farbą. Projekt

Najnowsze