biurko z opuszczanym blatem

Edyta Jabłońska, Katarzyna Kowalska

Domowe biuro: praca jest trendy

Domowe biuro: praca jest trendy

Pracy coraz więcej, ale miejsca na nią potrzebujemy coraz mniej. Duże i ciężkie komputery zostały zastąpione przez zgrabne i lekkie laptopy, a zamiast półek z fachową literaturą wystarczą nam różne rodzaje niewielkich przenośnych pamięci. Dlatego gabinet możemy urządzić niemal wszędzie.

Toaletka: praktyczny mebel dla każdej kobiety

Toaletka - z praktycznymi szufladkami lub półeczkami, zazwyczaj z ruchomym lustrem ozdobi niejedną sypialnię. Niby staroświecka, a jaka nowoczesna!

Czego nie robić, czyli jakie błędy popełniamy przy urządzaniu małych wnętrz?

Małe wnętrza to wyzwanie. W trakcie ich urządzanie łatwo o błędy. Wielu można jednak ustrzec się już na starcie. Oto zestawienie tych najczęściej popełnianych.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Lata 60. - design dla każdego

Lata 60. - design dla każdego

. meblościanki, w których między schowkami mieściło się opuszczane łóżko i blat-biurko, czy lampy podłogowe ze sto-likiem i gazetownikiem. Pojawiły się też meble modułowe - do historii wzornictwa przeszedł m.in. komplet pięciu siedzisk Malitte projektu Roberto Matta. Można je było składać (jak puzzle) w

Tort obłednie malinowy - przepis blogera

, papierem wykładamy tylko dno. Do formy wylewamy ciasto. Pieczemy w temperaturze 170C około 40 minut (lub dłużej, do tzw. suchego patyczka). Gorące ciasto wyjmujemy z piekarnika, z wysokości około 60 cm opuszczamy je (w formie) na podłogę lub blat. Odstawiamy do uchylonego piekarnika do ostygnięcia

Najnowsze