biblioteka ikea

opracowanie Joanna Kornecka, zdjęcia serwisy prasowe firm

Garderoba: jak ją urządzić?

Garderoba: jak ją urządzić?

Nowoczesne systemy meblowe pozwalają zaprojektować garderobę idealnie dopasowaną do wielkości i stylu każdego pomieszczenia. Najbardziej popularne są konstrukcje modułowe. Można je rozbudowywać, a elementy wyposażenia dobierać według własnych potrzeb.

Wizjonerka z nad Wisły

Mieszka we Francji, w Polsce bywa. Właścicielka galerii w Veselay od ponad 30 lat projektuje wnętrza, meble, lampy. Proste, czasami surowe. ?Widzę płaszczyznami. Lubię biel, przestrzeń, błysk stali, betonowe podłogi i kolorową żywicę na niej?. W jej warszawskim domu bardzo ważne są też obrazy przyjaciółki, Teresy Pągowskiej.

Philippe Starck zaprojektował AGD dla Gorenje. Wywiad

Co jest najważniejsze w kuchni? My. Dlatego Philippe Starck, najsłynniejszy designer świata stworzył dla Gorenje linię sprzętów AGD, która jest nie tylko piękna i praktyczna. Każe nam się lepiej przyjrzeć własnemu życiu. Udzielił nam specjalnego wywiadu!

Jak mieszka mężczyzna, który nie boi się czerni? Stylowo!

Jak mieszka mężczyzna, który nie boi się czerni? Stylowo!

obawiam się też łączenia designu z tak zwanej wyższej półki z tańszą produkcją masową. Stolik kawowy z IKEA wzorowany na meblach vintage, który stoi w salonie, jest przecież genialny! We wnętrzach, tak jak w modzie podoba mi się łączenie rzeczy - od projektantów - z produktami z sieciówek. Podstawowym

Najnowsze

Biblioteka Ikea

Biblioteka Ikea

Biblioteka Ikea - regały książkowe. Ikea znana jest ze swojego minimalistycznego designu, który przy odpowiednim wystrojeniu świetnie sprawdzi się w każdej proponowanej przez architekta przestrzeni. Dlatego w Ikea znajdziemy doskonałe propozycje regałów książkowych zarówno w kolorze czarnym, jak i białym. Ciekawe wydają się modele z szufladami czy też szafkami wbudowanymi wprost w środek regału. W sklepie odnaleźć można również pomysły z dobudowanymi biurkami do pracy lub stolikami pod laptopa.

Biblioteka Ikea -kredensy. Jak na prawdziwą domową biblioteczkę Ikea przystało, warto rozejrzeć się za nowoczesnymi kredensami, które pomieszczą wszystkie książki i dodatki, jednocześnie sprawiając, że zamknięte, nie przytłoczą przestrzeni, w której będą się znajdowały. Dostępne warianty są zarówno w czerni, jak i bieli, ale także odcieniach brązu. Każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Biblioteka Ikea - dodatki. Nie sposób urządzać domową biblioteczkę, wypełniając ją tylko i wyłącznie książkami, ponieważ często zdarzają się mniejsze lub pamiątkowe egzemplarze, które potrzebują specjalnego traktowania. W takim wypadku warto zainteresować się ciekawymi pudełkami z wzmacnianymi, metalowymi brzegami.