bezuchwytowe otwieranie szafek

KaM

Jak połączyć funkcjonalność i estetykę w kuchni - odpowiednie fronty kuchenne przyjdą ci z pomocą

Jak połączyć funkcjonalność i estetykę w kuchni - odpowiednie fronty kuchenne przyjdą ci z pomocą

Odpowiednio wyposażona oraz zaplanowana przestrzennie kuchnia staje się komfortowym miejscem nie tylko względem codziennego przyrządzania posiłków, ale również w odniesieniu do spędzania w niej wolnego czasu. Sprzed AGD na pewno będzie pomocny w gotowaniu i myciu naczyń, a wygodne meble, krzesła i stoły, pozwolą na przyjemnie spędzony czas na herbacie z rodziną. Zarówno estetyka, jak i funkcjonalność, może być w kuchni wyrażona poprzez odpowiednio dobrane fronty szafek kuchennych. Warto przyjrzeć się tej sprawie, bo być może odmieni to zarówno nasze podejście do kuchni, jak i wygląd tego pomieszczenia w naszym domu.

Dobrany detal: uchwyty do szafek

Uchwyty do szafek nadają meblom określony charakter. Mogą być elementem przykuwającym uwagę lub wręcz odwrotnie, wtapiającym się w tło, prawie niedostrzegalnym. Z pewnością nie jest to detal bez znaczenia. Podpowiadamy, jakie uchwyty sprawdzą się w poszczególnych pomieszczeniach oraz jak dobrze dopasować je do stylu wnętrza.

Wyjątkowe wnętrze mojego mieszkania

Własne cztery kąty to marzenie każdego. Posiadanie nieruchomości bywa uważane na wyznacznik poziomu życia, ale nam samym daje przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Ale, aby móc spokojnie zasypiać w swoim M, najpierw trzeba zmierzyć się z wyzwaniem, jakim jest jego urządzenie. Jak tego dokonać - i przy okazji nie zwariować?

Nowe modele kuchni w nowym showroomie

Nowe modele kuchni w nowym showroomie

Wzornictwo kuchni odpowiada aktualnym trendom - proste bryły, duże gładkie powierzchnie, których nie zakłócają podziały lub uchwyty oraz modna kolorystyka. Większość stanowią kuchnie bezuchwytowe, które otwierane są na click-clack lub posiadają zacięcie pod kątem 45 stopni (gierowanie). W

Mebel, który będzie wizytówką Twojego domu. Komoda do przedpokoju - jaką wybrać?

Mebel, który będzie wizytówką Twojego domu. Komoda do przedpokoju - jaką wybrać?

nieco więcej siły podczas otwierania. Trzecią propozycją są uchwyty w systemie „push to open” - przydatne, gdy mamy zajęte ręce zakupami lub dziecięcym wózkiem, a dodatkowo chcemy podkreślić ozdobną bryłę komody. Możemy zdecydować się też na rozwiązanie bezuchwytowe, które charakteryzuje

Najnowsze