baldachim sposób zamontowania

Reklama

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Miloo zamieszkaj w ogrodzie - kolekcja 2014

Wypełniony słońcem i zapachami ogród zaprasza, by w nim zamieszkać. Pomysł urządzenia na zewnątrz letniego salonu lub jadalni jest stosunkowo łatwy do zrealizowania. Wystarczy odpowiednio dobrać meble i akcesoria Miloo, aby w ogrodzie lub na trasie cieszyć się komfortem wypoczynku podobnym do tego, jaki daje wnętrze domu.

Sypialnie z kroplą koloru

Nudnym sypialniom o stonowanych barwach mówimy nie! Wprowadźmy do swojego życia trochę kolorów. Zacznijmy właśnie od sypialni.

Wnętrza: cztery razy aneks sypialny

Rozkładana kanapa nie jest jedynym rozwiązaniem problemu spania w pokoju dziennym. Warto rozważyć, czy da się w nim wydzielić niezależny aneks, który zapewni większą wygodę i tak potrzebną w tym miejscu intymność. Pokazane przez nas wnętrza dowodzą, że jest to możliwe nawet w niezbyt dużym pomieszczeniu.

Francuski koktajl

Francuski koktajl

z klasyką - indyjskie łoże ozdabia baldachim z białej powłóczystej materii zakończonej eleganckimi frędzlami. Najbardziej jednorodnym pomieszczeniem jest główna kuchnia  połączona z jadalnią. - Jej wystrój jest bezwstydnie francuski - śmieje się Yvonne. Ale to raczej niezobowiązujący klimat

Domy celebrytów. Zobacz, jak mieszkają polskie gwiazdy

Domy celebrytów. Zobacz, jak mieszkają polskie gwiazdy

obitym sztuczną skórą, okrytym jedwabną kapą z Indii, zawiesiłam bawełnianą narzutę udająca baldachim. To nie tylko ozdoba - jestem przyzwyczajona do noclegów w trudnych warunkach, w namiocie albo samym śpiworze i nawet we własnym mieszkaniu wolę mieć sufit bliżej siebie - mówi gospodyni. Fot. Sylwester

Najnowsze