anna poprawska

anzab

Aranżacje wnętrz: w stylu art deco

Aranżacje wnętrz: w stylu art deco

100 lat po swych narodzinach art deco wciąż jest inspiracją dla wszystkich poszukujących własnej, wyjątkowej estetyki. Charakterystyczne elementy, wplecione w przenikającą się nieustannie klasykę i nowoczesność, pozwalają na niezwykle kreatywne aranżacje każdego wnętrza.

Modne wnętrza: Prowansja w twoim domu

Styl prowansalski jest nierozerwalnie związany z Francją. Niepowtarzalną atmosferę Prowansji doceniali tacy artyści jak Van Gogh czy Picasso. Doceniają ją również miliony "zwykłych" ludzi, starając się odtworzyć we własnych domach klimat wnętrz z tego regionu. Jak to zrobić?

Jak mieszkają Polacy: nasze kuchnie

Kupujemy gotowe zestawy mebli, czy robimy je na wymiar? O jakim sprzęcie marzymy? Wybieramy błyszczące czy matowe fronty? Homebook.pl sprawdził, jak wyglądają nasze kuchnie.

Mieszkanie pełne testosteronu, czyli męskim okiem

Mieszkanie pełne testosteronu, czyli męskim okiem

instrumenty muzyczne, trofea czy sprzęt sportowy. Do rangi arcydzieła potrafi urosnąć przytwierdzona do ściany stara deska snowboardowa o wartości sentymentalnej. Mieszkanie mężczyzny nie musi być nudne - jego wystrój może nawiązywać do górskiej wyprawy, Rajdu Dakar lub...  butelki whisky - mówi Anna

Najnowsze