anna paszkowska

red.

Dom w Kobylance - nowoczesne oblicze domu na wsi

Dom w Kobylance - nowoczesne oblicze domu na wsi

Ten dom na wsi nie należy do typowych. Przede wszystkim dlatego, że powstał w nowoczesnym stylu minimalistycznym. Pisały o nim już takie tytuły jak włoska edycja magazynu "Elle Decoration".

Nowoczesna aranżacja domu w bieli i drewnie

Wnętrza tego domu wyróżniają się połączeniem bieli i jasnego drewna. Nowoczesna aranżacja nabrał dzięki temu unikatowego wyrazu.

Gacca: meble od projektanta

Mimo że w Polsce nie brakuje uznanych producentów mebli, ich kolekcje rzadko bywają unikalne. Stąd coraz chętniej korzystamy z usług projektantów wnętrz, którzy jednocześnie podpowiadają, jakie meble wybrać do mieszkania. Posiłkują się z reguły dostępnymi na rynku modelami. Rzadziej są to meble robione na indywidualne zamówienie.

Zobacz wideo

Światło na młodych: Łukasz Paszkowski

Światło na młodych: Łukasz Paszkowski

Łukasz Paszkowski Imię: Łukasz Nazwisko: Paszkowski Ukończył: ASP w Katowicach. www.lukaszpaszkowski.pl Za projekt okapu Illumia dla marki Ciarko dostał wyróżnienie Red Dot 2013 w kategorii Product Design. W tym roku został laureatem konkursu Young Design organizowanego przez IWP

Drewno, kamień i szkło w łazience

Drewno, kamień i szkło w łazience

- praktyczne i bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Szkło pasuje do wszelkich materiałów, dzięki temu możemy je dowolnie zestawiać. W połączeniu z betonem da nam surowy i minimalistyczny efekt, łączone z marmurem stworzy klasyczne i eleganckie wnętrze, z drewnem ? nowoczesne. Anna Paszkowska i Rafał Grudziąż

Najnowsze