amarylis

Katarzyna Jodłowska, AL

Rośliny trujące dla kota. Uważaj na nie!

Rośliny trujące dla kota. Uważaj na nie!

Rośliny trujące dla kota? Koty lubią podgryzać rośliny. To normalne - w ten sposób oczyszczają sobie przewód pokarmowy, gdy naliżą się sierści lub coś im zaszkodzi. O ile jednak koty wychodzące do ogródka zwykle "pasą się" na trawie, o tyle domowym futrzakom pozostają kwiaty doniczkowe. Często bardzo dla nich szkodliwe! Oto rośliny będące w praktyce najczęstszą przyczyną nieszczęść.

Calendar Flowers 2016 wspiera akcje charytatywne

Jedna z firm specjalizująca się w środkach pielęgnacji roślin wydała niezwykły kalendarz, który przedstawia 13 artystycznych impresji fotograficznych, łączących ludzką naturę z pięknem kwiatów ozdobnych. 

Listopadowy numer Czterech Kątów już w sprzedaży!

W kioskach pojawił się już najnowszy numer naszego magazynu. Oprócz tematu numeru, którym jest nastrojowa sypialnia, szczególnie polecamy wizytę u wspaniałego artysty Edwarda Dwurnika, prezentacje mieszkań oraz nasze wszystkie porady. W prezencie mamy dla Państwa książeczkę poświęconą temu, jak dobrać sprzęt AGD na swoją miarę oraz kupony rabatowe do sklepów z wyposażeniem wnętrz, a także konkurs z atrakcyjnymi nagrodami - serdecznie zapraszamy do wzięcia w nim udziału.

Zobacz wideo

Wielkie odrodzenie

Wielkie odrodzenie

strukturalną. W zagłębieniu drobne cebulki, amarylisy i pędy winorośli 7. Wiosenna tarcza Forma z pędów wierzby. Do końcówek przymocowano próbówki, w których osadzono hiacynty, tulipany papuzie i groszki pachnące. Gdzieniegdzie liście begonii i paproci 8.W pierzastej etoli Pęczek bazi osadzono w wazonie

IKEA - Świąteczne dekoracje do domu

IKEA - Świąteczne dekoracje do domu

doniczki 10,5 cm). 2. Bluszcz w doniczce. Cena 9.99 zł (wysokość 35 cm, średnica doniczki 13 cm). 3. Świerk biały w doniczce. Cena 14.99 zł (wysokość 50 cm, średnica doniczki 15 cm).   Na zdjęciu powyżej :Rośliny doniczkowe 1. Amarylis w doniczce z dwoma pąkami. Cena 14.99 zł (wys. 20 cm

Najnowsze