altana z matą

Maja Stosio

Masz w swoim ogrodzie róże, ale czy wiesz o nich wszystko?

Masz w swoim ogrodzie róże, ale czy wiesz o nich wszystko?

Jeśli myślisz o posadzeniu w swoim ogrodzie róż, warto byś zapoznał się z mnogością ich gatunków, oraz warunkami ich uprawy i pielęgnacji. Róża bardzo często nazywana jest królową kwiatów. Te szlachetne kwiaty są cenione za ich duże kwiatostany o niepowtarzalnym kształcie, szeroką gamę przepięknych kolorów, niezapomnianą woń oraz to, że większość z nich bardzo długo zachowuje piękny wygląd w wazonie.

Altana ogrodowa: murowana czy drewniana?

Altana ogrodowa to marzenie wielu osób, które planują budowę domu lub już go mają, ale nie zdążyli jeszcze zadbać o aranżację ogrodu. Bez względu na to, jaki typ altany wybierzemy, trzeba pamiętać, że będzie ona wymagała okresowej konserwacji - a z czasem być może poważniejszego remontu. Podpowiadamy, co zrobić, aby altana ogrodowa wyglądała pięknie i świetnie komponowała się z otaczającą zielenią.

Pnącza na balkon. Najlepsze pnącza na balkon

Pnącza na balkonie to znakomity wybór. Zajmują niewiele miejsca, szybko rosną, a dobrze poprowadzone stworzą wspaniałą zieloną altanę.

Ławka ogrodowa: niezbędny element każdego ogrodu

Ławka ogrodowa: niezbędny element każdego ogrodu

internetowe Jeśli szukacie bardziej oryginalnych rozwiązań lub po prostu nie macie czasu na jeżdżenie po sklepach, powinniście sprawdzić jakie ławki ogrodowe znajdziecie w sklepach online oraz na aukcjach internetowych. Wybór dostępnych w sieci produktów jest prawie nieograniczony, toteż każdy z łatwością

Najnowsze