allegro.pl

ekb, stylizacja: Agnieszka osak-Rejmer, projekt wnętrza: Agata Maciejewska i Jan Katyszewski/Hokum Architekci

Metamorfoza salonu za 5200 zł

Metamorfoza salonu za 5200 zł

Dwupokojowe mieszkanie w łódzkiej kamienicy. Emilii nie było stać na nowe wyposażenie salonu, dlatego kupiła większość mebli i dodatków z drugiej ręki. Powstał wystrój efektowny, choć niedrogi.

Metamorfoza sypialni za 1550 zł

Co zrobić, gdy na nowy wystrój brakuje pieniędzy? Przerobić stare meble i w nieco szalony sposób ozdobić wnętrze. Efekt może być naprawdę znakomity - tak jak w tej sypialni.

Metamorfoza kuchni za 1100 zł. Efekt zdumiewa!

Zamiast ponurej i niemodnej kuchni - efektowne wnętrze z charakterem. Aż trudno uwierzyć, że wprowadzono tu tylko kosmetyczne zmiany. Zobacz jak odmienić kuchnię za niewiele ponad 1000 zł.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców

Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców

. Dzięki niej szybko i łatwo  zrobisz finezyjne  dekoracje z warzyw podłużnych, przede wszystkim z  ogórka, marchewki, podłużnego buraka, rzodkwi białej i różowej. Temperówki wykonane są z tworzywa sztucznego - do wyboru w wielu kolorach. Cena: 2,57 zł, allegro.pl Akcesoria do carvingu

Otwórz dom na lato

. pomarańczowym (Stenders, 19,90 zł). Szafki można ożywić gotowymi naklejkami - kolorowe motyle, czarne cienie drzew albo japońskie smoki można kupić już za złotówkę, np. na Allegro.pl.