allegro.pl

ekb, stylizacja: Agnieszka osak-Rejmer, projekt wnętrza: Agata Maciejewska i Jan Katyszewski/Hokum Architekci

Metamorfoza salonu za 5200 zł

Metamorfoza salonu za 5200 zł

Dwupokojowe mieszkanie w łódzkiej kamienicy. Emilii nie było stać na nowe wyposażenie salonu, dlatego kupiła większość mebli i dodatków z drugiej ręki. Powstał wystrój efektowny, choć niedrogi.

Zmienili nijaką sypialnię w hotelowy apartament

Niby było tu wszystko, co potrzebne, a jednak czegoś zdecydowanie brakowało. - Klimatu i stylu! - orzekła Ania i postanowiła odmienić sypialnię. Jednak znalezienie odpowiedzi na pytanie, jak to zrobić krok po kroku, okazało się dużo trudniejsze.

Metamorfoza sypialni za 1550 zł

Co zrobić, gdy na nowy wystrój brakuje pieniędzy? Przerobić stare meble i w nieco szalony sposób ozdobić wnętrze. Efekt może być naprawdę znakomity - tak jak w tej sypialni.

Zobacz wideo

Metamorfoza kuchni za 1100 zł. Efekt zdumiewa!

Metamorfoza kuchni za 1100 zł. Efekt zdumiewa!

półkę i farba (Castorama) - 108 zł - Żyrandol (IKEA) - 159 zł - Materiały na półki-domki i półkę nad półwyspem (sklep z art. metalowymi) - 270 zł - Materacyk na parapet (krawcowa) - 90 zł - Skrzynka po owocach (allegro.pl) - 23 zł RAZEM: 1100 zł PRZEJDŹ DO GALERII » Funkcjonalna kuchnia w

Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców

Carving czyli rzeźbienie warzyw i owoców

. Dzięki niej szybko i łatwo  zrobisz finezyjne  dekoracje z warzyw podłużnych, przede wszystkim z  ogórka, marchewki, podłużnego buraka, rzodkwi białej i różowej. Temperówki wykonane są z tworzywa sztucznego - do wyboru w wielu kolorach. Cena: 2,57 zł, allegro.pl Akcesoria do carvingu

Otwórz dom na lato

. pomarańczowym (Stenders, 19,90 zł). Szafki można ożywić gotowymi naklejkami - kolorowe motyle, czarne cienie drzew albo japońskie smoki można kupić już za złotówkę, np. na Allegro.pl.

Najnowsze