alicja radej

Tekst i stylizacja: Alicja Radej, zdjęcia: Dariusz Radej

Mały domek zbudowany własnymi rękami

Mały domek zbudowany własnymi rękami

Nic tak nie cieszy jak to, co zrobiło się samemu. W budowę i urządzanie swojego domu Beata i Waldek włożyli całe serce. On piłował, wiercił,przycinał. Ona szyła i malowała.

Dom, który stworzyła kobieta

Jeśli się chce, wszystko można zrobić - uznała Sylwia i zabrała się za urządzanie domu. Własnymi rękami przywracała do stanu używalności stare meble, kładła boazerię i ozdabiała wnętrza. Efekty jej pracy są naprawdę zdumiewające.

Dom dla rodziny - przytulny i bez nudy

Dom, w którym czuje się rodzinne ciepło, nie musi być od góry do dołu obity tkaninami. Można go urządzić nowocześnie, z domieszką stylu skandynawskiego, a nawet orientalnego - tak jak tu, w domu Doroty i Macieja.

Sielski dom w Bielsku-Białej

Sielski dom w Bielsku-Białej

Agnieszka nigdy nie chciała budować od podstaw. Marzyło jej się raczej jakieś stare domostwo z duszą, które pamięta niejedną historię. Coś w rodzaju idyllicznego siedliska, w którym można naładować akumulatory. I znalazła je w Bielsku-Białej. Co ciekawe, dom z 1920 roku poprzednim właścicielom fakty

W ogrodzie nad rzeką

W ogrodzie nad rzeką

Kasia i Sebastian byli parą od szkoły średniej. Nikogo więc nie zdziwiło, gdy już na początku studiów zaczęli kupować meble, choć na miejscu ich przyszłego domu w Cieszynie wciąż stał... garaż rodziców. W czasie jednej z pierwszych wędrówek po sklepach Sebastian odkrył w jakimś kącie dwa przecenione