alabastrowy

Tekst, wykonanie i stylizacja: Marianna Bauman Zdjęcia: Radosław Wojnar

Zrób to sam: naprawiamy uszkodzony wazon

Zrób to sam: naprawiamy uszkodzony wazon

Gdy niefortunny przypadek sprawi, że wyszczerbi się nasz pamiątkowy alabastrowy wazon, nie wyrzucajmy go. Możemy zrobić mu... plombę!

Zlewozmywak wolny od bakterii

Technologia antybakteryjna wprowadzona przez firmę Deante niszczy w 99,9 proc bakterie i pleśń na powierzchni zlewozmywaka. To dobra wiadomość dla miłośników czystości, a jeszcze lepsza dla tych, którym zależy na połączeniu higieny i ciekawego wzornictwa. Na rynek trafiła nowa kolekcja zlewozmywaków granitowych Modern, zaprojektowanych przez znaną polską designerkę Marcjannę Kołat i wyposażonych w nowoczesną powłokę.

Toaletka: tylko dla kobiet

Toaletka to typowo damski mebel, który po latach przerwy znów wraca do łask. Dlaczego? Bo jest bardzo praktyczny - wszystkie drobiazgi, kosmetyki, przyrządy do makijażu możemy trzymać w jednym miejscu - a także bardzo efektowny. Wystarczy spojrzeć na nasze propozycje.

Zobacz wideo

Adresy punktów sprzedaży Greno, biorących udział w akcji "Odmień swoje cztery kąty"

Punkty sprzedaży GrenoANDRYCHÓW INWAŁD: PAKO PLUS ADAM KRYSKA UL.WADOWICKA 62; PAKO PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE SJ UL.WADOWICKA 62AUGUSTÓW: SKLEP ADA ADELA BIELEWICZ UL. WOJSKA POLSKIEGO 32BĘDZIN: IGIEŁKA UL. MAŁACHOWSKIEGO 58BIAŁA PODLASKA: PSS SPOŁEM BRZESKA 16BIAŁOBRZEGI: FIRMA HANDLOWA LITEX LIDIA

Najnowsze