akwarium na biurko

Tekst i stzliyacja: Magdalena Kiełkiewicz/Colorofon, projekt wntrya: Colorofon

Mieszkanie urządzone w stonowanych beżach i bielach

Mieszkanie urządzone w stonowanych beżach i bielach

Najbardziej kolorowe jest w tym mieszkaniu akwarium. Dokoła niego rozpościera się morze spokojnych barw: bieli, beżów i szarości.

Najdziwniejsze pomysły na aranżacje wnętrz - TOP 10

Czasem buszując po Internecie natrafiamy na pomysły dziwne i zaskakujące: akwarium w toalecie, zjeżdżalnia zamiast schodów czy przezroczyste wanny. Zobaczcie najbardziej intrygujące pomysły na aranżacje wnętrz!

Czas do szkoły: 7 metamorfoz uczniowskich pokojów

Pierwszy września zbliża się wielkimi krokami. Może już czas pomyśleć o zmianie wystroju pokojów naszych uczniów tak, by znalazło się w nich miejsce do nauki? Poniżej prezentujemy kilka ciekawych pomysłów na metamorfozy dziecięcych czterech kątów.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Tematy wnętrzarskie listopad

abażur jak wykonać abażur zrób to sam abażury z koronki agata kuchnie galeria agata meble fotele agata meble krzesła akcesoria kuchenne na reling akwarium aneks kuchenny oddzielony od salonu aneks kuchenny w bloku aneks kuchenny w salonie aneks w salonie

Salon: kawa na ławę

Salon: kawa na ławę

- mieszkanie papugi. W gabinecie, jak na to pomieszczenie przystało, najważniejsze jest solidne biurko. Wiekowa maszyna do pisania oraz inne stylowe przedmioty: krzesła obite skórą, szachy, lupa przywołują atmosferę dawnych gabinetów. Nie mogło, oczywiście, zabraknąć stolika kawowego. Stolik kawowy w

Najnowsze