akty do sypialni

stylizacja Urszula Niemiro, tekst Arletta Liro

Wnętrza: mieszkanie inspirowane malarstwem

Wnętrza: mieszkanie inspirowane malarstwem

Kilkusetmetrowy apartament jest jak galeria. Pośród mebli vintage, świetnego designu i współczesnych obrazów, prym wiodą majstersztyki meblarstwa z sygnaturą Alberto Pinto.

Wnętrza: dom w Puszczykowie

Większość przedmiotów, które dzielą się z tym wnętrzem urodą i klasą, ma wartość sentymentalną. Odziedziczone po dziadkach, przywiezione z podróży, ofiarowane przez przyjaciół. Gdzie nie spojrzysz, tam ślady ciepłych uczuć.

Piękny dom wśród lasów

Cisza może krzyczeć; właścicielka tego domu, królowa performance'u, wielokrotnie to udowodniła. Ale tym razem jest inaczej. Prosto i jednoznacznie. Harmonia przestrzeni wyrasta z harmonii natury. Marina Abramović odpoczywa tu od zgiełku i chaosu miasta.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Numer 1/2009

Numer 1/2009

razem Kowalscy i Nowakowie urządzają swoje sypialnie Lustereczko, powiedz... - duże lustra, w których można się przejrzeć od stóp do głów Sztuka aranżacji w trzech aktach - potrójna metamorfoza pokoju nastolatki Delikatność lawendy - subtelne dekoracje z fioletowym kwiatkiem Wzorowy układ - podłogowe

W pracowni: Monika Osiecka

W pracowni: Monika Osiecka

Czy nadal piszesz dziennik? Tak, ciągle zapisuję. To jest jak rozmowa z kimś bardzo bliskim, ale też dialog ze sobą samą. Przelewam na kartkę emocje, te skrajne, i pozytywne, i negatywne, tak jak przychodzą. Piszę na przykład o moim synu - rzeźbiarzu i muzyku. Jest już dorosły, nie mogę do niego

Najnowsze