akcesoria do mydełek

Wioleta Bednarczyk

Zapachowa kąpiel domowa. Może z kulami prosecco, whisky lub wina?

Zapachowa kąpiel domowa. Może z kulami prosecco, whisky lub wina?

Nastrojowa muzyka, kolorowe bańki, unoszący się w powietrzu zapach i lampka prosecco? Skuś się. Przecież każdy zasługuje na chwilę przyjemności. Przed wami także wiele innych kąpielowych propozycji zapachowych.

Jak zaoszczędzić miejsce w łazience? Przemyślane rozwiązania, które warto wdrożyć już na etapie remontu

Łazienka to bez wątpienia kluczowe miejsce w mieszkaniu. Jednak mimo ważnych funkcji, jakie pełni w codziennym życiu, przeznacza się na nią zazwyczaj niewielkie pomieszczenie. Z tego powodu należy dokładnie przemyśleć aranżację łazienki już na etapie remontu. Wiele inteligentnych rozwiązań pomoże zaoszczędzić sporo miejsca.

Jak stworzyć idealną łazienkę?

Stworzenie idealnej łazienki to z pewnością nie lada wyzwanie dla każdego z nas. Jak sprawić, była ona jednocześnie piękna, nowoczesna i funkcjonalna? Projekt łazienki powinien być naprawdę poważnie przemyślany tak, aby efekt końcowy wpisał się w gusta wszystkich domowników i pasował do stylu w jakim urządzone jest całe mieszkanie. Podpowiadamy jakich użyć kolorów, jak dobrać podłogę oraz przydatne akcesoria!

Łazienka w kobiecym stylu

Łazienka w kobiecym stylu

myślą o nich wnętrze powinno swoim pięknem zachęcać do spędzania w nim czasu i odznaczać się świeżością i elegancją. Aby osiągnąć taki efekt warto postawić na jasne barwy ścian i podłóg oraz delikatnie świetliste akcenty wystroju, które dodatkowo rozjaśnią pomieszczenie. Mogą to być chromowane elementy

Najnowsze