abażury z koronki

Anna Zaborska

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Sprawdzone sposoby

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Sprawdzone sposoby

Możesz zrobić wiele, by twoje mieszkanie wydawało się większe. Skorzystaj z naszych rad, a okaże się, że ściany mogą być "z gumy".

Pokój ucznia na 4 sposoby. Jedno biurko - wiele możliwości

Każdy uczeń potrzebuje miejsca do pracy. Jak w pokoju dziecka zaaranżować taką przestrzeń? Podstawą jest biurko. Wybraliśmy jeden model. Zobacz, jak różne mogą powstać z nim aranżacje.

Klasyka wiecznie młoda: uniwersalna porcelana stołowa Villeroy & Boch

Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Wszystkie zaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna, wielbionego do dziś za prostotę i umiar. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch o lekkich, harmonijnych ztałtach, której niestraszne są modowe zawieruchy. Zawsze ładna, zawsze doskonała, zawszewzorcowa. Po prostu classicus. Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Wszystkiezaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna, wielbionego do dziś zaprostotę i umiar. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch o lekkich, harmonijnychkształtach, której niestraszne są modowe zawieruchy. Zawsze ładna, zawsze doskonała, zawszewzorcowa. Po prostu classicus.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Najlepsze metamorfozy waszych salonów

Najlepsze metamorfozy waszych salonów

dobrym stanie, ale miały nieodpowiednie obicie. Ubrano je więc w pokrowce, które mają dodatkową zaletę - można je zdjąć do prania. Pozostałe elementy wystroju, jak fotel i ramki na obrazy, to też nowe nabytki z przeszłością. Ponieważ nie udało się znaleźć konsolki o odpowiednich wymiarach, kupiono za

Najpiękniejsze salony z polskich mieszkań

Najpiękniejsze salony z polskich mieszkań

kolorach i ożywiono dodatkami w mocniejszych barwach. Górna część ściany w aneksie wypoczynkowym jest zabudowana regałem pomysłu projektantki. Na podłogę wybrano dywan Discs. Kąt za kanapą rozjaśnia żółta lampa Lace z abażurem zdobionym motywem koronki. Miejsce do pracy zaaranżowano w rogu pokoju dziennego

Tematy wnętrzarskie listopad

abażur jak wykonać abażur zrób to sam abażury z koronki agata kuchnie galeria agata meble fotele agata meble krzesła akcesoria kuchenne na reling akwarium aneks kuchenny oddzielony od salonu aneks kuchenny w bloku aneks kuchenny w salonie aneks w salonie

Abażury z koronki

Abażury z koronki

Abażury z koronki to przepiękne i misternie wykonywane ozdoby, które z całą pewnością będą w stanie ożywić każde pomieszczenie i sprawić, że będzie wydawało się ono przytulne. Jeżeli chodzi o tego rodzaju ozdoby, oczywiście możliwe jest zakupienie gotowych egzemplarzy. W podobnej sytuacji wystarczy tylko nasadzić abażur na lampę i voila! Istnieje jednak również droga nieco dłuższa, którą można przejść samodzielnie wykonując ozdobę.

Abażury z koronki wyglądają ślicznie i elegancko. W zależności od wystroju można wprowadzić je jako element dekoracyjny do niemal każdego pomieszczenia. Cudownie będzie wyglądał w pokoju dziecięcym, sypialni, salonie, kuchni czy nawet w przedpokoju. Koronkowe ozdoby odznaczają się na tle innych wyjątkową „lekkością” i mogą wprost wspaniale podkreślać charakter konkretnego stylu. Spotyka się je często w stylu prowansalskim.

Abażury z koronki to świetny sposób na ożywienie i ocieplenie wnętrza. Świetnie sprawdza się zarówno w klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Największą zaletą koronkowych abażurów jest po prostu ich wygląd. Robią silne wrażenie nawet wówczas, gdy lampka lub lampa, którą zdobią, jest wyłączona. Jest to przepiękny, a także użyteczny przedmiot.