abażury z koronki

Anna Zaborska

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Sprawdzone sposoby

Jak optycznie powiększyć małe mieszkanie? Sprawdzone sposoby

Możesz zrobić wiele, by twoje mieszkanie wydawało się większe. Skorzystaj z naszych rad, a okaże się, że ściany mogą być "z gumy".

Pokój ucznia na 4 sposoby. Jedno biurko - wiele możliwości

Każdy uczeń potrzebuje miejsca do pracy. Jak w pokoju dziecka zaaranżować taką przestrzeń? Podstawą jest biurko. Wybraliśmy jeden model. Zobacz, jak różne mogą powstać z nim aranżacje.

Klasyka wiecznie młoda: uniwersalna porcelana stołowa Villeroy & Boch

Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Wszystkie zaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna, wielbionego do dziś za prostotę i umiar. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch o lekkich, harmonijnych ztałtach, której niestraszne są modowe zawieruchy. Zawsze ładna, zawsze doskonała, zawszewzorcowa. Po prostu classicus. Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Wszystkiezaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna, wielbionego do dziś zaprostotę i umiar. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch o lekkich, harmonijnychkształtach, której niestraszne są modowe zawieruchy. Zawsze ładna, zawsze doskonała, zawszewzorcowa. Po prostu classicus.

Zobacz wideo

Najpiękniejsze salony z polskich mieszkań

Najpiękniejsze salony z polskich mieszkań

kolorach i ożywiono dodatkami w mocniejszych barwach. Górna część ściany w aneksie wypoczynkowym jest zabudowana regałem pomysłu projektantki. Na podłogę wybrano dywan Discs. Kąt za kanapą rozjaśnia żółta lampa Lace z abażurem zdobionym motywem koronki. Miejsce do pracy zaaranżowano w rogu pokoju dziennego

Najlepsze metamorfozy waszych salonów

Najlepsze metamorfozy waszych salonów

dobrym stanie, ale miały nieodpowiednie obicie. Ubrano je więc w pokrowce, które mają dodatkową zaletę - można je zdjąć do prania. Pozostałe elementy wystroju, jak fotel i ramki na obrazy, to też nowe nabytki z przeszłością. Ponieważ nie udało się znaleźć konsolki o odpowiednich wymiarach, kupiono za

Tematy wnętrzarskie listopad

abażur jak wykonać abażur zrób to sam abażury z koronki agata kuchnie galeria agata meble fotele agata meble krzesła akcesoria kuchenne na reling akwarium aneks kuchenny oddzielony od salonu aneks kuchenny w bloku aneks kuchenny w salonie aneks w salonie

Najnowsze

Abażury z koronki

Abażury z koronki

Abażury z koronki to przepiękne i misternie wykonywane ozdoby, które z całą pewnością będą w stanie ożywić każde pomieszczenie i sprawić, że będzie wydawało się ono przytulne. Jeżeli chodzi o tego rodzaju ozdoby, oczywiście możliwe jest zakupienie gotowych egzemplarzy. W podobnej sytuacji wystarczy tylko nasadzić abażur na lampę i voila! Istnieje jednak również droga nieco dłuższa, którą można przejść samodzielnie wykonując ozdobę.

Abażury z koronki wyglądają ślicznie i elegancko. W zależności od wystroju można wprowadzić je jako element dekoracyjny do niemal każdego pomieszczenia. Cudownie będzie wyglądał w pokoju dziecięcym, sypialni, salonie, kuchni czy nawet w przedpokoju. Koronkowe ozdoby odznaczają się na tle innych wyjątkową „lekkością” i mogą wprost wspaniale podkreślać charakter konkretnego stylu. Spotyka się je często w stylu prowansalskim.

Abażury z koronki to świetny sposób na ożywienie i ocieplenie wnętrza. Świetnie sprawdza się zarówno w klasycznie, jak i nowocześnie urządzonych wnętrzach. Największą zaletą koronkowych abażurów jest po prostu ich wygląd. Robią silne wrażenie nawet wówczas, gdy lampka lub lampa, którą zdobią, jest wyłączona. Jest to przepiękny, a także użyteczny przedmiot.