abażury z drutu

opracowanie Joanna Kornecka zdjęcia serwisy prasowe firm

Miedź w domu - lśni i błyszczy

Miedź w domu - lśni i błyszczy

A wszystko zaczęło się od Toma Dixona. Jego kolekcja lamp zapoczątkowała wielką modę na miedź. Metaliczne naczynia, dodatki, a nawet meble w kolorze miedzi opanowały cały dom. Spójrz, jak pięknie prezentują się w łazience.

Co można zrobić z butelek po winie? 12 świetnych pomysłów

Recykling zawsze jest w modzie - również we wnętrzach. Podpowiadamy, co zrobić z butelkami po winie, by dać im drugie życie. Będziesz zaskoczony jak ciekawie można je wykorzystać!

Wnętrza: dom w starej fabryce tytoniu

Brunatne wnętrza dawnej fabryki tytoniu w Umbrii dziś emanują bielą i światłem, które wpada przez kilkadziesiąt okien, by spotkać się w jednej przestrzeni. Kiedyś produkcyjnej, dziś niemal medytacyjnej. To przykład, jak spektakularna może być prostota, a także przejmująca lekcja designu jednej z najwybitniejszych projektantek - Paoli Navone.

ZOBACZ TEŻ WIDEO

Wnętrza: skarbonka energii

Wnętrza: skarbonka energii

prowadzi firmę i showroom Marmoset Found z przedmiotami w stylu etno. Sprowadza i sprzedaje to, co sama chętnie widzi w swoim domu: ceramikę noszącą ślady ludzkiej dłoni, wyplatane z cienkiego drutu abażury czy ręcznie tkane kolorowe poduszki. Rzemiosło, importowane nieraz z innych kontynentów, miesza ze

Inspiracje: kącik do spania

Inspiracje: kącik do spania

. Papierowy abażur lampy skojarzył się gospodyni z nieco pogniecioną poduszką, więc jej zdaniem idealnie tu pasuje. Miękki zagłówek prosty do zrobienia - do poszewek wystarczy doszyć troczki i zawiązać je na kokardki na haczykach wbitych w ścianę. Poszewki nie tylko łatwo jest prać, ale i wymieniać, gdy się

Najnowsze